HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poltár -TOP cena, EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

3 izbový byt | 73 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-71133

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poltár

69,999 € 959 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Rodinný dom | Družby | 400 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72811

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

188,999 € 472 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

3 izbový byt | Fučíkova | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72043

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,999 € 1000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Poltár

Rodinný dom | Nová | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72270

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

144,999 € 580 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poltár - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Rodinný dom | Podhorská | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72899

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

82,999 € 332 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Záhradná chatka | 40 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72773

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Poltár

17,999 € 450 €/m²

Reality Poltár

3 izbový byt | Podhorská | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-71906

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poltár

54,999 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Poltár

Rodinný dom | Záhradná | 300 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72493

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

139,999 € 467 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj dom v meste Poltár s garážou a veľkým pozemkom

Reality Poltár

Rodinný dom | 9. mája | 149 m²

RK RE/MAX Vám na predaj ponúka jedinečný jednopodlažný 6 - izbový podpivničený rodinný dom, kt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

139,000 € 933 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Nová cena! Rodinny dom v centre mesta Poltár, vhodný aj ako dve samostatné bytové jednotky.

Reality Poltár

Rodinný dom | Slobody | 350 m²

Directreal MM - Dvojpodlažný rodinný dom, kolaudovaný v roku 1995, prešiel kompletnou prestavb

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

215,000 € 614 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Novostavba rodinného bungalovu v Poltári

Reality Poltár

Rodinný dom | Slobody | 120 m²

Directreal MM - NADPIS RD poltar . POPIS Novostavba rodinného domu v obci Poltár. Jednopodl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

150,000 € 1250 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ rodinný dom v obci Málinec okr.Poltár

Reality Poltár

Rodinný dom | 250 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj udržiavaný dom v malebnej obci Málinec. D

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

146,999 € 588 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkorysý 4-izb. byt s balkónom na predaj v meste Poltár

Reality Poltár

4 izbový byt | Fučíkova | 87 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 4-izb. byt s balkónom, ideálny pre rodiny

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poltár

81,000 € 931 €/m²

PREDANÝ 2izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

2 izbový byt | Sklárska | 60 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou o výmere 60 m2, ktorý sa nachádza v zate

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poltár

49,000 € 817 €/m²

Na predaj 3-izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

3 izbový byt | Sklárska | 79 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou, ideálny pre rodiny s deťmi, nachádzajúci

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,000 € 848 €/m²

Na predaj rodinný dom v meste Poltár po kompletnej renovácií

Reality Poltár

Rodinný dom | Nová | 140 m²

RE/MAX Vám ponúka na predaj komplet zrekonštruovaný, podpivničený rodinný dom, ktorý sa nachá

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

189,000 € 1350 €/m²

Predaj orné pôdy Zelené

Reality Poltár

Orná pôda | 4,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Poltár

0.85 €/m2 1 €/m2

Chatka so záhradou NA PREDAJ-Poltár

Reality Poltár

Chalupa, rekreačný domček | 16 m²

ID:219-13-VETO Ponúkame Vám v zastúpení majiteľa, murovanú záhradnú chatu s peknou, udržiavanou

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Poltár

16,000 € 1000 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom Hrnčiarska Ves okr.POLTÁR

Reality Poltár

Rodinný dom | 300 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rodinný dom v obci Hrnčiarska Ve

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

115,000 € 383 €/m²

Záhradná chatka na predaj, Poltár

Reality Poltár

Záhradná chatka | 16 m²

Na predaj záhradná chatka v meste Poltár, s vodovodnou prípojkou, skleníkom, odkúpen

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Poltár

15,000 € 938 €/m²

Moderný trojizbový byt s loggiou

Reality Poltár

3 izbový byt | 79 m²

Predaj 3-izbového bytu s balkónom v meste Poltár Ponúkame na predaj 3-izbový panelový byt s ba

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poltár

82,990 € 1051 €/m²

Vidiecky dom s čarom prírody a slnečným pozemkom v Slanej Lehote

Reality Poltár

Vidiecky dom | 120 m²

Reality Novohrad vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť s veľkým potenciálom – dva rodinné

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

45,000 € 375 €/m²

🔑 1-izbový byt na PREDAJ – 36 m², výťah, skvelá lokalita, Poltár

Reality Poltár

1 izbový byt | 36 m²

Reality Novohrad Vám ponúka na PREDAJ útulný 1-izbový byt s výmerou 36 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poltár

45,000 € 1250 €/m²

POLTÁR 2 izbový VÍKENDOVÝ domček (chalupa) na pozemku 1193 m2

Reality Poltár

Rodinný dom | Poltár | 314 m²

NA PREDAJ 2-izbový domček s charakterom vidieka na rozľahlom pozemku 1193 m2 v okr. meste POLTÁ

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

63,000 € 201 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie