Rodinný dom | Družby | 400 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72811
188,999 € 472 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-71133
69,999 € 959 €/m²
Rodinný dom | Nová | 250 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72270
144,999 € 580 €/m²
3 izbový byt | Fučíkova | 68 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72043
67,999 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Podhorská | 250 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72899
82,999 € 332 €/m²
3 izbový byt | Podhorská | 66 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-71906
54,999 € 833 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 300 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72493
139,999 € 467 €/m²
Záhradná chatka | 40 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72773
17,999 € 450 €/m²
Rodinný dom | 9. mája | 149 m²
RK RE/MAX Vám na predaj ponúka jedinečný jednopodlažný 6 - izbový podpivničený rodinný dom, kt
139,000 € 933 €/m²
Rodinný dom | Slobody | 350 m²
Directreal MM - Dvojpodlažný rodinný dom, kolaudovaný v roku 1995, prešiel kompletnou prestavb
215,000 € 614 €/m²
Rodinný dom | Slobody | 120 m²
Directreal MM - NADPIS RD poltar . POPIS Novostavba rodinného domu v obci Poltár. Jednopodl
150,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj udržiavaný dom v malebnej obci Málinec. D
146,999 € 588 €/m²
4 izbový byt | Fučíkova | 87 m²
RK RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 4-izb. byt s balkónom, ideálny pre rodiny
81,000 € 931 €/m²
2 izbový byt | Sklárska | 60 m²
RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou o výmere 60 m2, ktorý sa nachádza v zate
49,000 € 817 €/m²
Rodinný dom | Nová | 140 m²
RE/MAX Vám ponúka na predaj komplet zrekonštruovaný, podpivničený rodinný dom, ktorý sa nachá
189,000 € 1350 €/m²
3 izbový byt | Sklárska | 79 m²
RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou, ideálny pre rodiny s deťmi, nachádzajúci
67,000 € 848 €/m²
Orná pôda | 4,000 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz
0.85 €/m2 1 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 16 m²
ID:219-13-VETO Ponúkame Vám v zastúpení majiteľa, murovanú záhradnú chatu s peknou, udržiavanou
16,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rodinný dom v obci Hrnčiarska Ve
115,000 € 383 €/m²
Záhradná chatka | 16 m²
Na predaj záhradná chatka v meste Poltár, s vodovodnou prípojkou, skleníkom, odkúpen
15,000 € 938 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
Predaj 3-izbového bytu s balkónom v meste Poltár Ponúkame na predaj 3-izbový panelový byt s ba
82,990 € 1051 €/m²
Vidiecky dom | 120 m²
Reality Novohrad vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť s veľkým potenciálom – dva rodinné
45,000 € 375 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Reality Novohrad Vám ponúka na PREDAJ útulný 1-izbový byt s výmerou 36 m², ktorý sa nachádza na
45,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Poltár | 314 m²
NA PREDAJ 2-izbový domček s charakterom vidieka na rozľahlom pozemku 1193 m2 v okr. meste POLTÁ
63,000 € 201 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.