Rodinný dom | Brestove | 93 m²
🌿 Dom, ktorý si nezamilujete len očami… ale aj pocitom 🏡❤️ Sú miesta, kde všetko dáva zmysel. K
294,900 € 3171 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Moravské Lieskové. Dom sa nachádza v tichej časti
120,000 € 706 €/m²
Priemyselná zóna | Nezadaná | 3,534 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v obci Moravské Lieskové. Pozemok
129,000 € 37 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom o výmere 66,37m2 v Mor
93,500 € 1417 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²
Hľadáte priestor, kde sa vaše sny nebudú musieť prispôsobovať stenám? Väčšina ľudí hľadá hotové
125,000 € 977 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 28 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v centre obce Moravské Lieskové, ktorý je ideálny na tr
57,000 € 2036 €/m²
Záhrada | - | 0 m²
Ponúkam na prenájom pozemok o výmere 880 m² so stodolou v obci Moravské Lieskové . Pozemok je v
300 €/mesiac
Rodinný dom | Nezadaná | 896 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom – chalupu nachádzajúcu sa pod vrchom Veľká Javorina v obci M
79,100 € 88 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
SHARK REAL Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom na prípadnú ďalšiu výsta
135,000 € 1038 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,949 m²
RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Moravské Lieskové. Rovinatý pozemok o v
137,500 € 28 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 200 m²
Predaj kompletne zariadeného 4 izbového rodinného domu v krásnom a pokojnom prostredí v Moravsk
299,000 € 1495 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
F039-12-PAMO V exkluzívnom zastúpení ponúkame RODINNÝ DOM v obci Moravské Lieskové s pozemkom
98,000 € 490 €/m²
Rodinný dom | Brestove | 170 m²
264-12-MACHO Hľadáte pokoj, prírodu a absolútne súkromie? Táto chalupa na samote v krásnej kop
79,000 € 465 €/m²
Rodinný dom | sance | 163 m²
002-12-JAHO Miesto, kde máš pokoj, súkromie a priestor na oddych či vlastný projekt. Veľký poz
285,000 € 1748 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 837 m²
B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny pozemok v Moravskom Lieskovom. Pozemok má 837m2 a na
89,990 € 108 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový dvojpodlažný Rodinný dom s možnosťou zobytneni
260,000 € 867 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 609 m²
Ponúkame na predaj pozemok na stavbu rodinného domu, alebo rekreačnej chaty v Moravskom Liesko
43,000 € 71 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²
Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Moravské
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
299,000 € 1495 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ak hľadáte rodinný dom v pokojnej, okrajovej časti obce Moravské Lieskové – ideálny pre tých, k
132,000 € 880 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - 3-izbový byt s l
113,000 € 1395 €/m²
Rodinný dom | Moravské Lieskové | 90 m²
NA PREDAJ - Rodinný dom s garážou a malou záhradkou - Moravské Lieskové Ponúkame vám na predaj
73,000 € 811 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140.9 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom situovaný v pokojnej lokalite v blízkosti hraníc s Českou repub
249,900 € 1774 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 153.5 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom / rekreačnú chalupu s jazierkom v malebnom prostredí Bi
284,990 € 1857 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.