Bez provízie RK | Kancelária 25m² | Hrachová ulica | Prievoz | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 25 m²

Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor o výmere 25,2 m² na Hrachovej ulici v Brat

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

229 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Bez Provízie RK. Kancelárie na úrovni v AIR OFFICES – od 12 m².

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 12 m²

Bez provízie RK. Ponuka kancelárskych priestorov na prenájom – Air Offices, budova C, Pestova

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 09.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

222 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Bez provízie | Kancelária 13m² | Hrachová ulica | Prievoz | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 13.3 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 13,30m². Na chodbe sa nachádza spoločná kuch

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

125 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Bez provízie RK | Kancelária | 13m2 | výborná lokalita, dobrá dostupnosť | Hrachová ulica - Bratislava.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 13 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o veľkosti 13 m2 na Hrachovej ulici v Prievoze. Ku ka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

112 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Reprezentatívne administratívne priestory na prenájom - od 18 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 18.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 18 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

564 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

Reprezentatívny administratívny priestor na prenájom - 360 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý, reprezentatívny administratívny celok s výmerou 360 m² nachá

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Klimatizovaná kancelária na prenájom - 39,42 m2, Slovnaftská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor vo výmere 39,42 m2 na Slovnaftskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory na prenájom - 15 m2, 36 m2, 66 m2, Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 3 poschodovej, administratívnej budove s vlast

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor v nízko-podlažnej budove s výťahom na prenájom - 200 m2, Rožňavská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Rožňavská | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor o celkovej výmere 200 m2 na Rožňavskej ul. v Brat

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reprezentatívne kancelárske priestory v budove Omnipolis na prenájom - od 20 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory s výmerou prenajímateľnej plochy

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Priestory pre šport a fyzioterapiu na prenájom - 106 m2 a 112 m2, OBC Tomášikova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 106 m²

Ponúkame Vám na prenájom pripravené priestory vhodné pre športové a pohybové aktivity, fitness,

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,459 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Multifunkčné priestory na prenájom - od 18 m2, Pestovateľská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a multifunkčné priestory v rôznych výmerách, nachádzajúce sa v

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6.25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v BBC1 na prenájom - od 22 m2, Plynárenská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 22 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 22 m2 až po prenájom vä

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom - od 15 m2, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách od 15 m2 do 33 m2 v 4 podlažn

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Uzavretý administratívny priestor na prenájom - 297 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 297 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý administratívny celok s výmerou 297 m² nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory od 25 m2 na prenájom - Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 25 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

639 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom - od 12 m2, Pestovateľská ul. Možnosť kúpy.

Reality Bratislava-Ružinov

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách od 12 m2 do 296 m2 v budovách

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelária v budove OMNIPOLIS na prenájom - 20,15 m2, ul. Trnavská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 20.15 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívnu kanceláriu s výmerou 20,15 m² v administratívnej budov

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

335 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Administratívny priestor s príručným skladom na prenájom - 46 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 46.35 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor s výmerou 46,35 m2 m² v administratívno-obcho

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

401 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom - od 13 m2, Nevädzova ul..

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzová | 13 m²

Ponúkame na prenájom priechodné a aj nepriechodné kancelárske priestory v 4 posch. administratí

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom – 132 m², Košická ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 132 m²

V zastúpení vlastníka Vám ponúkame na prenájom uzavretý kancelársky celok s výmerou 132 m², kto

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priestory na rôzne využitie na prenájom - 258 m2, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 258 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 258 m2 v novostavbe obchodno-administra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ na predaj polyfunkčná budova ul. Turčianska Bratislava II v blízkosti OC Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Turčianska | 820 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu so zastavanou plochou 283 m2 (s podlahovou plo

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

999,900 € 1219 €/m²

Neibrs | Záhradnícka ul. - Nebytový priestor 122,34 m2, CENA 189.000,- Eur bez DPH

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 122.34 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor o výmere 122,34 m2 v ž

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

189,000 € 1545 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23065)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie