Skvelé administratívne priestory 310m2, parkovanie INCHEBA TOWER

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | 310 m²

EXPAT EXPERTS | Skvelé administratívne priestory 310m2, parkovanie INCHEBA TOWER Dispozícia:

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory 310m2, možnosť úprav, INCHEBA TOWER

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | 310 m²

EXPAT EXPERTS | Kancelárske priestory 310m2, možnosť úprav, INCHEBA TOWER Dispozícia: celková

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

VYMEŇ SUSEDA! - PRENÁJOM ADMINISTRATÍVNYCH / KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV v Bratislave (Petržalke) na Kopčianskej ulici s možnosťou parkovacieho státia.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Kopčianska | 61.49 m²

Ak hľadáte kancelárie či iné administratívne priestory na prenájom, naša ponuka v Petržalke je

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7.76 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

ABSOLUTE REAL / nebytový priestor v BA – Petržalke, Budatínska ulica, 119.17 m2

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Budatínska | 119.17 m²

Realitná kancelária ABSOLUTE REAL v zastúpení majiteľa predáva nebytový priestor o rozlohe 119.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

228,806.4 € 1920 €/m²

Nadštandardné administratívne priestory na prenájom o výmere 115 m2 v budove Ravak Business Center na Einsteinovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 115 m²

Administratívny priestor o výmere 115 m2 na prenájom nachádzajúci sa na 4.poschodí v bloku B v

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 10.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

9.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Nadštandardný kancelársky priestor 226 m2 na prenájom v objekte Aupark Tower na Einsteinovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 226 m²

Výnimočná kancelárska budova dotvára panorámu petržalskej strany mesta. Jej umiestnenie ponúka

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

15.75 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Samostatné kancelárie od 20 m2 na prenájom v AC Petržalka Business Centre na Röntgenovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 20 m²

Ponúkame na prenájom samostatné kancelárske priestory od 20 m2. V rámci spoločného priestoru je

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Samostatný kancelársky priestor 178 m2 na prenájom v budove AC Petržalka Business Centre na Röntgenovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 178 m²