FOX - Strategický pozemok pre ťažký priemysel pri Trnave

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Priemyselná zóna | Bratislavská | 20,842 m²

Ponúkame na predaj strategicky situovaný pozemok s rozlohou 20 842 m², nachádzajúci sa v priemy

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

100 €/m2 100 €/m2

člen NARKS

Prenájom Veľmi pekný 4-izbový rodinný dom v tichej lokalite Hrnčiarovce nad Parnou pri Trnave

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom samostatne stojaci, čiastočne zariadený dvojpodlažný rodinný

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na prenájom Hrnčiarovce nad Parnou

1,400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - VÝHODNÁ CENA! 5-izbový rodinný dom Hrnčiarovce

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Hrnčiarovce nad Parnou | 118 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj modernú novostavbu 5-izbového rodinného domu v obci Hrnčiarovce

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

280,000 € 2373 €/m²

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Vidiecky dom s veľkým pozemkom 1500 m² v Hrnčiarovciach nad Parnou

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Hliníky | 1,500 m²

POPIS: Lokalita: Hrnčiarovce nad Parnou Rozloha pozemku: cca 1 500 m² Typ nehnuteľnosti: Je

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

190,000 € 127 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie