NEO | ZicherHouse : exkluzívna investícia v srdci historickej Trnavy

Reality Trnava

Garsónka | Divadelná | 25.74 m²

Projekt ZicherHouse sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na prestížnej Divadelnej ulic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,900 € 6523 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Upresniť hľadanie