VIVAREAL* PREDANÉ! Garsónka pri centre, po rekonštrukcii, zariadená, vyhľadávaná lokalita, ulica Hospodárska, Trnava

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Hospodárska | 20 m²

Ponúkame na predaj garsónku v OV v Trnave na ulici Hospodárska. Byt sa nachádza v zateplenom b

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Trnava

103,000 € 5150 €/m²

NEO | ZicherHouse : exkluzívna investícia v srdci historickej Trnavy

Reality Trnava

Garsónka | Divadelná | 25.74 m²

Projekt ZicherHouse sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na prestížnej Divadelnej ulic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,900 € 6523 €/m²

ZNIŽENÁ CENA!Zrekonštruovaná a zariadená garsónka s balkónom,Coburgova

Reality Trnava

Garsónka | Coburgova | 24 m²

ZNIŽENÁ CENA o 7 000 €! Kompletne zrekonštruovaná a zariadená garsónka s balkónom – Coburgova u

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

103,000 € 4292 €/m²

zrekonštruovaná garsónka s balkónom na Spartakovskej ulici v Trnave

Reality Trnava

Garsónka | Spartakovská | 25 m²

Ponúkam Vám na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku, ktorá je ideálnym štartovacím bývaní

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

FOX - Zariadená garsónka na Coburgovej ul. * kompletná rekonštrukcia *

Reality Trnava

Garsónka | Coburgova ulica | 24 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj garsónku s obytnou plochou 24 m2 + balkón + murovaná pivnica, kto

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

103,000 € 4292 €/m²

člen NARKS

Zariadená garsónka (19,96 m2) blízko centra - Trnava.

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Andreja Kubinu | 20 m²

Ponúkame na predaj príjemnú garsónku na ulici A. Kubinu v Trnave, v zateplenom bytovom dome len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

107,990 € 5400 €/m²

MAXIS REAL: NA PREDAJ: REZERVOVANÉ: Klimatizovaná, kompletne zrekonštruovaná garsonka s balkonom na Spartakovskej ulici pri centre mesta.

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Spartakovská | 28 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku nachádzajúcu sa na Spartakovskej ulici v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trnava

120,000 € 4286 €/m²

člen NARKS

Ihneď kúpim byt | Garsónka až po 3-izbový byt | platba možná aj bez úveru.

Reality Trnava

Garsónka | 1 m²

Ihneď kúpim garsónku, 1-izbový, 2-izbový alebo 3-izbový byt. Mám záujem o byty v pôvodnom stav

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie