Na predaj garsónka s balkónom - Rybničná ulica Vajnory / Rača

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 28 m²

Ponúkame na predaj garsónku na Rybničnej ulici vo Vajnoroch. Byt sa nachádza na najvyššom 9 pos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

110,000 € 3929 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30359)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie