Štýlová garsónka po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

Ponúkame na predaj útulnú a moderne zrekonštruovanú garsónku vo vyhľadávanej lokalite Ružinova

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 8316 €/m²

Novinka
Novinka

Celoročne obývateľná chata s 247m2 pozemkom za cenu garsónky

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Nezadaná | 22 m²

BYVO ponúka na predaj útulnú celoročne obývateľnú chatku v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 6136 €/m²

Svetlá garsónka v k tichej lokalite v Ružinove - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 8158 €/m²

1-izb. byt v novostavbe v Ružinove, 4p./10

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Mierová | 34.58 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt na rohu ul. Kaštielska a Mierová v bytovom dome vo výb

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

2 APARTMÁNY ZA JEDNU CENU-SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 47 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj dva moderné, kompletne zariadené apar

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj zrekonštruovaná garsónka+pivnica-Bratislava-Ružinov (N008-115-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | 22.5 m²

Útulná, kompletne zrekonštruovaná garsónka, ktorá môže byť Vaším štartovacím bývaním. Nenechajt

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

147,000 € 6533 €/m²

garzónka s loggiou na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Jégého | 20 m²

Ponúkame Vám na predaj garzónku s loggiou na ulici Jegeho v Bratislave. Byt je v pôvodnom ale

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

179,000 € 8950 €/m²

Garsónka na predaj - ul. Čmelíkova, Bratislava II TOP REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Čmelíkova | 19 m²

Ponúkame na predaj garsónku v Bratislave, mestskej časti Ružinov Pošeň, na Čmelíkovej ulici. B

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

148,000 € 7789 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Garsónka v atraktívnej lokalite Štrkovec - Ružinov TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | 22.5 m²

Ponúkame na predaj garsónku po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúcu sa na prízemí tehlovej by

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

147,000 € 6533 €/m²

Rezervované | PLAN Real | Slnečná garzónka na predaj – Pošeň, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Šándorova | 20 m²

Ponúkam Vám výnimočnú príležitosť na kúpu kompletne zrekonštruovanej garsónky, ktorá je ideálny

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

139,900 € 6995 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie