Exkluzívne - záhrada s útulným domčekom - Čankov (018-14-SIHA)

Reality Levice

Záhrada | 394 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu záhradu vo viničnej časti Čankova, ideálnu na oddych, víke

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Levice

35,000 € 89 €/m²

Novinka
Novinka

NOVÁ CENA !!! Na predaj záhrada v centre mesta Levice (664 m²)

Reality Levice

Záhrada | 664 m²

Ponúkame na predaj záhradu s výbornou polohou priamo v intraviláne mesta Levice s možnosťou sta

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Levice

22,999 € 35 €/m²

Na predaj: Ovocná záhrada v Leviciach

Reality Levice

Záhrada | Nezadaná | 390 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou vo výmere 390m2 bez IS v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Levice

29,900 € 77 €/m²

14 árov s vlastnou studňou, chatkou a energiami – ideálne na víkendový únik

Reality Levice

Záhrada | Svätojánska | 1,398 m²

Lokalita: Strážny vrch Rozloha: 14 árov (šírka 7,5 m × dĺžka 186 m) Cena: 37 000 € Čo robí

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Levice

37,000 € 26 €/m²

Veľmi dobrá cena - Pozemok o rozlohe 1200m2 s veľmi pekným výhľadom na Levice

Reality Levice

Záhrada | Svätý Ján | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok - o rozlohe 1200m2 s veľmi pekným výhľadom na Levice v

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 01.07.2025
Pozemky na predaj Levice

24,000 €

Pozemok o rozlohe 1200m2 s veľmi pekným výhľadom na Levice

Reality Levice

Záhrada | Ul. Svätý Ján | 1,200 m²

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Pozemky na predaj Levice

24,000 € 20 €/m²

Veľmi dobrá cena - Pozemok o rozlohe 1200m2 s veľmi pekným výhľadom na Levice.

Reality Levice

Záhrada | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok - o rozlohe 1200m2 s veľmi pekným výhľadom na Levice

Publikované: 28.10.2021 Aktualizované: 07.03.2026
Pozemky na predaj Levice

24,000 € 20 €/m²

Pekná záhrada v Leviciach na predaj

Reality Levice

Záhrada | Slnecnicová | 2,032 m²

Exkluzívne Ponúkame Vám na predaj pozemky Leviciach Plocha: pozemku 2035m2. rozmer : 19x107m v

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 23.07.2025
Pozemky na predaj Levice

Cena dohodou

Pozemok so záhradným domčekom - Levice / Mestský majer za nadjazdom (018-14-MIMI)

Reality Levice

Záhrada | Majere za nadjazdom | 614 m²

Ponúkame na predaj 6 árovú záhradu so záhradným domčekom na slnečnom rovinatom pozemku v Levici

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Levice

67,000 € 109 €/m²

Lev Reality - Krásna záhrada/pozemok na Mestskom majeri v Levice

Reality Levice

Záhrada | Mestský Majer | 400 m²

Parametre nehnuteľnosti • Výmera pozemku: cca 20 m × 20 m • Celková výmera: 404 m² • Inžiniersk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Levice

45,000 € 113 €/m²

Pozemok na predaj – 10 árov s panoramatickým výhľadom, Levice

Reality Levice

Záhrada | Staré Levice | 994 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o rozlohe 994 m² (10 árov), ktorý je na liste vlastníctva

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Levice

32,000 € 32 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, záhrada v záhradkárskej oblasti - Levice(015-14-MIVY)

Reality Levice

Záhrada | Podhradie | 664 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečnú a udržiavanú záhradku v záhradkárskej oblasti v Leviciach. ideál

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Levice

43,500 € 66 €/m²

Pozemok v Leviciach na ulici Svätý Ján 17m široký

Reality Levice

Záhrada | Ul. Svätý Ján | 2,102 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj udržiavaný pozemok o rozlohe 2102 m2 s veľmi pekným výhľa

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Levice

63,000 € 30 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22950)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (746)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30329)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Upresniť hľadanie