HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 1050 m2 Hubina, neďaleko Striebornice

Reality Hubina

Záhrada | 1,050 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrea Kopinská, kontakt: 0907 920 359, nehnuteľnosť s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Hubina

53,000 € 50 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23021)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie