DIRECTREAL|Záhrada pri jazere

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 256 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok v lokalite Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Domové role | 799 m²

V Zastúpení klienta ponúkame jedinečnú príležitosť kúpy atraktívneho pozemku v obľúbenej časti

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 363 €/m²

Záhrada s chatkou pri jazere Zlaté Piesky v uzavretej časti Mokráň Záhon - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Nezadaná | 380 m²

Na predaj slnečný, kompletne oplotený pozemok so záhradnou chatkou v jednej z najobľúbenejších

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

140,000 € 368 €/m²

člen NARKS

Na predaj záhrada v lokalite Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 393 m²

GRAFT ponúka záhradu v záhradkárskej osade – Mokráň záhon – Trnávka / BA II. Ponúkame na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

125,000 € 318 €/m²

Záhrada s útulnou záhradnou chatkou, vodou a elektrinou pri Zlatých pieskoch na predaj, Bratislava - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 264 m²

Realitná kancelária Konfido predá pozemok – záhrada s podpivničenou záhradnou chatkou, Bratisla

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

109,000 € 413 €/m²

NA PREDAJ: záhrada 720 m2 s chatkou, Mokráň záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň záhon | 720 m²

Butterfly-reality ponúka na predaj rekreačný pozemok – záhradu so záhradnou chatkou na ul. Mokr

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 347 €/m²

Pozemok Bratislava Mokráň Záhon 695 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 695 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Bratislave – Ružinove, pri Zlatých pieskoch, lokalita Mokráň Záhon

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

240,000 € 345 €/m²

Predaj záhrady s chatou, Bratislava Zlaté piesky, Mokráň záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 310 m²

Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj záhradu s chatou, ktorá sa nachádza v záhradkárskej os

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

148,000 € 477 €/m²

JEDINEČNÝ POZEMOK s chatou pre komerčnú výstavbu v Ružinove je na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 795 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok, záhradu pre komerčnú výstavbu v Bratislave Trnávka, uli

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 352 €/m²

Na predaj pozemok v Ružinove

Ponúkame na predaj pozemok vo veľkosti 723m2. podľa UPI stavebný, IS - si treba preveriť vo vl

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 275 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 584 m2 Bratislava Ružinov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Domové role | 584 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

159,990 € 274 €/m²

Záhrada s chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 402 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 373 €/m²

Pozemok v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Zlaté piesky | 695 m²

Pozemok v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pieskoch. Pozemok v osobnom vlastníctve, o rozlohe

Publikované: 19.12.2023 Aktualizované: 23.01.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

240,000 € 345 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (22983)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30338)
Upresniť hľadanie