Komplet zariadená novostavba rodinného domu Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Kukučínova | 127 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj krásny, komplet zariade

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

279,000 € 2197 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AVENUE | Nebytové priestory po rekonštrukcii v obci Veľké Leváre.

Reality Veľké Leváre

Výrobný objekt | Pekná | 280 m²

[b]Na prenájom nebytové priestory /280 m2/ po rekonštrukcii nachádzajúce sa na 1. poschodí so s

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Veľké Leváre

2,520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj tehlový rodinný dom v tradičnom štýle na pozemku 560 m2

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 200 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj tehlový rodinný dom s verandou po kom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

Info v RK

Pozemok Veľké Leváre 111-14-ROCH

Reality Veľké Leváre

Orná pôda | 483.75 m²

111-14-ROCH Predáme väčšinový podiel 1/4 na stavebnom pozemku vo Veľkých Levároch. Pozemok sa

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt s vlastnou záhradou a kúrením, Veľké Leváre - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Leváre

1 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľké Leváre

89,990 € 2143 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľké Leváre - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Emrich, kontakt: 0907 115 577, nehnuteľnosť s ID: MA-7

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

169,990 €

4 izbový bungalov v ŠTANDARDE - moderný dom, pokojné bývanie, nová lokalita

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 89 m²

SortieReal ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom so zastavanou plochou 116,11m² na pozemku 416

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

225,000 € 2528 €/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom, ktorý má dušu, priestor aj potenciál

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Hollého | 100 m²

Dom, ktorý má dušu, priestor aj potenciál SortieReal -Ponúkame na predaj dom vo Veľkých Levár

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

194,900 € 1949 €/m²

SortieReal - Priestranný dom s veľkým potenciálom – ideálny pre rodinu, podnikanie, či investora

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Boskovičova | 210 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám predstavuje priestranný, poctivo stavaný rodinný dom vo Veľk

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Domy na predaj Veľké Leváre

198,000 € 943 €/m²

SortieReal - STAVEBNÝ pozemok s ÚPI- 773m2 -všetky IS pred pozemkom, stavebné povolenie na DVOJDOM

Reality Veľké Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Pekná | 773 m²

Realitná kancelária SotieReal ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 773 m², situovaný v ti

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

121,000 € 157 €/m²

Na predaj 4-izbový byt v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

4 izbový byt | 101 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľké Leváre

207,000 € 2050 €/m²

Pozemok na predaj vo Velkých Levároch

Reality Veľké Leváre

Komerčná zóna | Nevyplnená | 427 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponuka kancelária RE/MAX Mr & Mrs pozemok na predaj o výme

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

17,945 € 42 €/m²

Pozemok na predaj vo Velkých Levároch

Reality Veľké Leváre

Komerčná zóna | Nevyplnená | 400 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

17,000 € 43 €/m²

IRG | Stavebný pozemok v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

IRG Realitné centrum Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 622 m2 v obci Veľké Leváre, vhodný

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

111,000 € 178 €/m²

Štyri samostatné 3-izbové byty v rodinnom dome, v blízkom centre obce Veľké Leváre.

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 227 m²

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom ktorého polovica bola kolaudovaná v roku 2018 a bol

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Veľké Leváre

355,000 € 1564 €/m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ ČASTI VEĽKÝCH LEVÁR – KOMFORT, SÚKROMIE A POCTIVÁ KVALITA

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 300 m²

Výrazná zľava!!! Hľadáte dom, ktorý ponúka dostatok priestoru pre rodinu, pokojné bývanie a zá

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

Info v RK

NA PREDAJ polyfunkčná budova v centre obce Veľké Leváre | ECLIPSEREAL

Reality Veľké Leváre

Polyfunkčný objekt | Závodská | 398.3 m²

Realitná kancelária Eclipsereal Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v aktuálnom stave rozos

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Objekty na predaj Veľké Leváre

475,000 € 1193 €/m²

Reštaurácia na predaj - Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Reštaurácia | Školská | 250 m²

Ponúkame na predaj budovu stravovacieho zariadenia s pozemkom v obci Veľké Leváre. Priestory sú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Veľké Leváre

227,000 € 908 €/m²

Predaj: 2-izbový byt s vlastným kúrením – Veľké Leváre, Severná ulica

Reality Veľké Leváre

2 izbový byt | Severná | 0 m²

Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v príje

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Veľké Leváre

125,000 €

člen NARKS

DAHELH- Na predaj Rodinný Dom v pôvodnom stave

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 200 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj 5i Rodinný Dom so zastavanou plochou 252 m2 na pozemku o vý

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

89,500 € 498 €/m²

Pozemok v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 414 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Veľké Leváre, nachádzajúci sa v novovybudovanej loka

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

66,240 € 160 €/m²

*EXKLUZÍVNE* Na predaj stavebné pozemky v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Pozemok pre rodinné domy | 3,600 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky na Záhorí v obci Veľké Leváre.

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

100 €/m2 100 €/m2

*EXKLUZÍVNE* Na predaj 3-izbový bungalov v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 55 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 3-izbového bungalovu v obci Veľké Leváre

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

170,000 € 3091 €/m²

*EXKLUZÍVNE* Na predaj 6-izbový rodinný dom s garážou vo Veľkých Levároch

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 505 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj 6-izbový rodinný dom vo Veľkých Levároch na ulici Š

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

244,000 € 483 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie