Rodinný dom | Tehla | 90 m²
Directreal Exkluziv - Pokojné bývanie alebo chata na relax za skvelú cenu. To ponúka pekne pre
95,000 € 1056 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Tehla | 90 m²
95,000 € 1056 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,025 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Tehla (okres
17,500 € 17 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tehla (okres Levice). Dom je vďaka svojej dispozícii a po
105,000 € 1400 €/m²
Orná pôda | 2,500 m²
Predaj pozemkov vo výlučnom vlastníctve, ktoré sú na súbore poľnohospodárskych parciel (vinica,
0.85 €/m2 1 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.