Na predaj stavebný pozemok v obci Skalité

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,383 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1383 m², situovaný v obľú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

80,000 € 58 €/m²

Rodinný dom s veľkou záhradou / 2024 m2 / - Skalité

Reality Skalité

Rodinný dom | 2,024 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj viacgeneračný rodinný dom s veľkou záhradou / 2024 m2 / v

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Skalité

219,900 € 109 €/m²

Predaj: Stavebný pozemok, 522m2, Skalité ( 261-14-MACH)

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 522 m²

(261-14-MACH) Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v nádhernom prostred

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

51,458 € 99 €/m²

Predaj: Stavebný pozemok, 610m2,Skalité (259-14-MACH)

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 610 m²

(259-124-MACH) Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v nádhernom pro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

53,190 € 87 €/m²

Predaj: Stavebný pozemok, 679m2, Skalité (258-14-MACH)

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 679 m²

(258-14-MACH) Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v nádhernom pros

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

58,641 € 86 €/m²

Predaj: Stavebný pozemok, 625m2, Skalité ( 257-14-MACH)

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 625 m²

( 257-14-MACH) Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v nádhernom pro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

60,625 € 97 €/m²

Skalité – 12.500 m2 POZEMKY v pozemkových úpravách

Reality Skalité

Orná pôda | Nezadaná | 12,500 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ SKALITÉ! – pozemky v prebiehajúcej komasácii začate

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Skalité

13,000 € 1 €/m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Skalité

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Skalité | 600 m²

Okres: Čadca, Obec: Skalité, Rozloha: 507 m2 – 726 m2, Cena: 79 €/m2 + dohoda, Uvedené

Publikované: 12.07.2023 Aktualizované: 12.07.2023
Pozemky na predaj Skalité

79 €/m2 79 €/m2

+ video Predám veľký areál Skalité, reštaurácia, penzión, rodinný dom, servis, stavebné pozemky - exkluzívne

Reality Skalité

Reštaurácia | Nezadaná | 620 m²

Videoprehliadka: youtube.com/watch?v=2Ik-0WTdHXs&t=10s HOLESTIAK.sk reality ponúka na predaj,

Publikované: 17.06.2022 Aktualizované: 16.02.2026
Objekty na predaj Skalité

714,000 € 1185 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám stavebný pozemok Skalité - iba u nás

Reality Skalité

Lúka, pasienok | Skalité | 562 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj tri pekné rovinaté, susedné pozemky na výstavb

Publikované: 02.09.2023 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Skalité

65 €/m2 65 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Zvýhodnená cena - Predám veľký pozemok v obci Skalité

Reality Skalité

Lúka, pasienok | Serafínov | 4,076 m²

Predám exkluzívne veľký pozemok v obci Skalité, t.t.p., plocha: 4076 m2. Cena 8 €/m2 možná eš

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 09.07.2024
Pozemky na predaj Skalité

8 €/m2 8 €/m2

Predám pekný pozemok na chatu, Kysuce, iba u nás

Reality Skalité

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 524 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj pekný, rovinatý, pozemok na výstavbu v obci Sk

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Skalité

75 €/m2 75 €/m2

Predám luxusný, nový dom, s fotovolt. a vínnou pivničkou - Skalité

Reality Skalité

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Iba u nás nájdete možnosť si kúpiť nový luxusný, kompletne zariadený rodinný dom 4+1 v krásnom

Publikované: 22.10.2021 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Skalité

314,000 € 2213 €/m²

Zvýhodnená cena - Predám pekný pozemok Skalité, iba u nás

Reality Skalité

Lúka, pasienok | Nezadaná | 1,108 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľmi pekný, slnečný pozemok v kysuckej obci Skalité. CKN 1/

Publikované: 01.06.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Skalité

13 €/m2 13 €/m2

Predaj rodinného domu v Skalitom

Reality Skalité

Rodinný dom | Poľana | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj pôvodný rodinný dom určený na kompletnú rekonštrukciu, nachádzajúci sa v

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Skalité

29,000 € 181 €/m²

Predaj úžasného pozemku pod vlekom v obci Skalité (MO)

Reality Skalité

Rekreačný pozemok | Skalité | 4,076 m²

1. reality rent vám ponúka na predaj investičné pozemky s celkovou výmerou 4076 m2, ktoré sa na

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

28,532 € 7 €/m²

Predám rodinný dom Skalité, iba u nás

Reality Skalité

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

HOLESTIAK.sk reality vám ponúka exkluzívne na predaj v obci Skalité rodinný dom so záhradou, ho

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Skalité

69,800 € 537 €/m²

Predaj stavebného pozemku v obci Skalité - vrátane inž. sietí

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Skalité | 542 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Skalité, okr. Čadca (vyše 5200 ob

Publikované: 22.06.2021 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Skalité

95 €/m2 95 €/m2

Predaj pozemok v obci Skalité, exkluzívne

Reality Skalité

Lúka, pasienok | 3,068 m²

Ponúkame Vám na predaj dva susediace pozemky v obci Skalité. Plocha: pozemku 2670 m2 + 398 m2 a

Publikované: 26.05.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

23 €/m2 23 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Zaujímavá cena - Predám väčší pozemok v obci Skalité, iba u nás

Reality Skalité

Lúka, pasienok | Skalité | 1,946 m²

Odporúčané - Ponúkame Vám na predaj väčší pozemok v obci Skalité na Kysuciach. Výhody: slnečn

Publikované: 31.08.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

23,500 € 12 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie