Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový bungalov s garážou v obci Šarišské Bohdanovce, aktuálne vo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

385,000 € 2567 €/m²

Rezervovaný ! Kvalitná novostavba 4-izbového rodinného domu v Šarišských Bohdanovciach

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | 121 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Vám FINTIP Real v spolupráci s Mgr. Kristínou Dulovou ponúka

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

310,000 € 2562 €/m²

Novinka
Novinka

ADOMIS - predáme 4izbový bungalov č.1 516m2, Šarišské Bohdanovce

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Ponúkame vám na predaj pekný, komfortný nový bungalov 4izbový, nová tichá časť obce Šarišské Bo

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

177,900 € 1761 €/m²

NOVOSTAVBA | 4-izbový bungalov s garážou

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v obci Šarišské Bohdanovce, navrhnutý s dôrazom na kvalitu,

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

395,000 € 2633 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4izb.moderný RD s krásnou záhradou, garážou, bazénom, v Šarišských Bohdanovciach,okr.Prešov .

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Hľadáte rodinný dom, kde sa budete cítiť príjemne už od prvého momentu? Sú domy, ktoré vás zauj

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

Info v RK

Na prenájom 2 izbový byt s parkovaním a záhradkou

Reality Šarišské Bohdanovce

2 izbový byt | Šarišské Bohdanovce | 70 m²

💎 EXKLUZÍVNE: Štýlový 2-izbový byt so záhradkou v Šarišských Bohdanovciach ARCHEUS reality Pr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Šarišské Bohdanovce

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebný pozemok s PD,SP- Šarišské Bohdanovce, Košice

Reality Šarišské Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | 567 m²

Miriama Pidová a Tatiana Vrabelová z realitnej kancelárie Reality s VAMI vám predstavujú šesť v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šarišské Bohdanovce

106,390 € 188 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok - Šarišské Bohdanovce - Prešov - Košice

Reality Šarišské Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | 432 m²

Váš nový domov v srdci prírody – Vitajte v projekte "Pod Hájom" Miriama Pidová a Tatiana Vrabe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šarišské Bohdanovce

170 €/m2 170 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Šarišské Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | 567 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Šarišské Bohdanovce

106,390 € 188 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky pre RD Šarišské Bohdanovce, nová lokalita budúcich novostavieb

Reality Šarišské Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 666 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 pozemky (č. 1, 2 a 3) v obci Šarišské Bohdanovce, v novej lok

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Šarišské Bohdanovce

100 €/m2 100 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ Podnikateľský objekt - Šarišské Bohdanovce

Reality Šarišské Bohdanovce

Obchodné priestory | Šarišské Bohdanovce | 500 m²

Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt v centre

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Šarišské Bohdanovce

395,000 € 790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ Podnikateľský objekt - Šarišské Bohdanovce

Reality Šarišské Bohdanovce

Objekt pre obchod | Šarišské Bohdanovce | 500 m²

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Šarišské Bohdanovce

395,000 € 790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj kvalitnej ornej pôdy v blízkosti obce Šarišské Bohdanovce

Reality Šarišské Bohdanovce

Orná pôda | Nezadaná | 6,338 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú ornú pôdu s výmerou 6 338 m², ktorá sa nachádza v blízkosti obce Ša

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Pozemky na predaj Šarišské Bohdanovce

0.99 €/m2 1 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Reality v Martine (746)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (22952)
Upresniť hľadanie