PREDAJ 3 izb BYT 72 m2 s garážou a vlastnou záhradou Rudno n/ Hronom

Reality Rudno nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný, veľký čiastočne zrekonštruovaný 3

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Rudno nad Hronom

124,900 € 1735 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Rudno nad Hronom okr. ZC

Reality Rudno nad Hronom

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v obci Rudno nad Hronom, neďaleko o

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Rudno nad Hronom

67,000 € 335 €/m²

PREDAJ, rodinný dom Rudno nad Hronom, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Rudno nad Hronom

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ESTY Real Estate s.r.o. – realitná kancelária (licencovaný realitný sprostredkovateľ- Eva Ťažká

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rudno nad Hronom

99,900 € 833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Śikovná záhradná chatka v pokojnej lokalite. Dohoda možná.

Reality Rudno nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | Rudno nad Hronom | 33 m²

Directreal PNB - Hľadáte šikovnú chatku s menším pozemkom? Potom máme pre vás zaujímavú ponuku

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rudno nad Hronom

26,700 € 809 €/m²

LOYALTERS | Nová cena. Veľký rodinný dom s garážou Rudno nad Hronom

Reality Rudno nad Hronom

Rodinný dom | 233 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj rodinný dom s garážou a záhradou

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rudno nad Hronom

178,000 € 764 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie