Rodinný dom na predaj, Plevník - Drienové

Reality Plevník-Drienové

Rodinný dom | 600 m²

*****Reality Alpia*****Rodinný dom s veľkým potenciálom na pozemku 600 m² Ponúkame na predaj r

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Plevník-Drienové

Cena dohodou

TOP PONUKA - Štýlový rodinný dom v obci Plevník - Drienové

Reality Plevník-Drienové

Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²

StorkReal vám ponúka na predaj štýlový rodinný dom s pozemkom cca 700m². Nachádza sa vo vyhľadá

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Plevník-Drienové

350,000 € 1628 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie