TUreality predáva exkluzívne pozemok v Toporci.

Reality Toporec

Pozemok pre rodinné domy | 513 m²

TUreality predáva pozemok v Toporci, kde nemusíš rozmýšľať tri roky čo a ako! 513 m² pripra

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Toporec

24,900 € 49 €/m²

Novinka
Novinka

TUreality predava zaujimavy pozemok v Toporci.Znížená cena!!!

Reality Toporec

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

TUreality predáva pozemok v Toporci!Znížená cena!!! Hľadáš miesto pre svoj dom bez zbytočne v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Toporec

54,900 € 107 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie