HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Jahodná, ...jedinečný pozemok na brehu Malého Dunaja - raj pre rybára - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | 598 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

79,000 € 132 €/m²

Rekreačné pozemky na brehu Malého Dunaja, Jahodná

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 250 m²

Realitná kancelária Xpert reality s.r.o. ponúka na predaj rekreačné pozemky s priamym doty

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

8,990 € 36 €/m²

DIRECTREAL|Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji!

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 7,404 m²

Directreal Partner - Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji Predmeto

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

60 €/m2 60 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PLUS REALITY | Pozemok v chatovej oblasti v obci Jahodná na predaj!

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 550 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj rekreačný pozemok v obci Jahodná! Máte radi

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Jahodná

52,000 € 95 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie