IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ NOVÝ DOMOV - STAVEBNÝ POZEMOK V LIPTOVSKÝCH SLIAČOCH!

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Hľadáte pozemok, kde sa snúbi pokoj vidieka s plnou občianskou vybavenosťou a dychberúcimi výhľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

63,560 € 77 €/m²

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

56,980 € 69 €/m²

Stavebné pozemky na predaj

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 686 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v obci Liptovské Sliače. V júni 2025 p

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

100 €/m2 100 €/m2

Stavebné pozemky na predaj

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 1,330 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

100 €/m2 100 €/m2

Stavebné pozemky na predaj

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 1,330 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

100 €/m2 100 €/m2

Pozemok na výstavbu RD Liptovské Sliače ID: N033-14-STKE

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | . | 821 m²

ID: N033-14-STKE Ponúkam na predaj pekný stavebný pozemok nad obcou Liptovské Sliače v lokalit

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

73,900 € 90 €/m²

Pozemok na výstavbu RD Liptovské Sliače ID: 070-14-STKE

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | . | 726 m²

ID: 070-14-STKE Ponúkam na predaj pekný stavebný pozemok nad obcou Liptovské Sliače v lokalite

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

71,800 € 99 €/m²

NA PREDAJ Slnečný pozemok - Liptovské Sliače - stredný

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 2,497 m²

Ponúkame na predaj krásny, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Lipto

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

Cena dohodou

člen NARKS

Slnečný stavebný pozemok - Liptovské Sliače - Nižné

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | Nižnianska | 689 m²

VÝHODNÁ CENA - Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 689m2, parcela C-KN 1341/1

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

49,000 € 71 €/m²

Pozemok | Liptovské Sliače | 2605 m² - miesto pre Váš dom?

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,605 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 2605 m² v obci Liptovské Sliače. Nachádza sa v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

104,000 € 40 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie