DIRECTREAL|Na predaj funkčná a výnosná pálenica v krásnom prostredí

Reality Malé Straciny

Objekt pre obchod | Malé Straciny | 350 m²

Directreal MM - Directreal ponúka exkluzívne na predaj pálenicu v krásnom prostredí na samote

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Malé Straciny

75,000 € 214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie