Pozemok pre rodinné domy | 386 m²
Moderný maklér ponúka na predaj drevenú chatku situovanú na pozemku o rozlohe 386 m² s ovocnými
49,900 € 129 €/m²
Rekreačný pozemok | Hlavná | 377 m²
VitoReality ponúka na predaj pozemok s rozlohou 377m2 ako záhrada, nová prípojka elektriky, na
33,000 € 88 €/m²
Záhrada | 2,423 m²
SHARK REAL ponúka na predaj nádhernú záhradu v obci Kolíňany s výmerou 2423 m2. Pozemok je možn
180,000 € 74 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
R12 reality ponúka na predaj Predaj 5 izbový rodinný dom pri lese LOKALITA okres - Nitra o
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 220 m²
R12 reality ponúka na exkluzívny predaj Predaj 5 izbový rodinný dom pri lese LOKALITA okres
289,000 € 1314 €/m²
Administratívny objekt | Hlavná | 4,531 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s
2,200,000 € 655 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,803 m²
EXKLUZIVNE IBA U NÁS!!! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v obci Kolíňan
150,000 € 54 €/m²
Záhrada | Vinohradská | 617 m²
MMJ reality exkluzívne ponúka na predaj záhradu v Kolíňanoch, vinohradnícka časť, o výmere 617
35,000 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 617 m²
PREDAJ POZEMOK, KOLÍŇANY, 617 m² MMJ reality exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Kolíňanoch,
35,000 € 57 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 161.6 m²
Ak uprednostňujete novostavbu rodinného domu v nadštandardne pokojnej lokalite s výborným príst
189,000 € 1170 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 755 m²
Ak hľadáte pozemok v nadštandardne pokojnej lokalite s výborným prístupom na diaľnicu R1 (exit
26,425 € 35 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Na predaj: priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Kolíňany pri Nitre Ponúkame na predaj moder
239,000 € 1549 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 140 m²
Na predaj rozostavaný 3 izbový rodinný dom v tichej uličke v obci Kolíňany. Dom je pripojený na
89,000 € 636 €/m²
Rodinný dom | Pri Kríži | 276.51 m²
Directreal Exkluziv - Tento RD sa nachádza v pokojnej obci Kolíňany, ktorá sa tiahne popod les
254,000 € 919 €/m²
Rekreačný pozemok | Kolíňany | 1,209 m²
Spoločnosť Diamond Reality Nitra exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok na výstavbu chat
56,000 € 46 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Realitná kancelária Prvý domov s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderný nízkoen
319,000 € 1450 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.