Chalupa, rekreačný domček | Vinice | 63 m²
Ponúkame Vám na predaj viničný domček na pozemku o rozlohe 608 m², na ktorom je vysadený udržia
33,000 € 524 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 240 m²
SHARK real Vám ponúka na predaj rekreačný objekt na samote v lese, v obci Jelenec, neďaleko Nit
192,000 € 800 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
R12 reality ponúka na predaj novostavba tehlového rodinného dumu LOKALITA okres Nitra obec
249,000 € 2306 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 895 m²
R12 reality ponúka na predaj krásny pozemok s IS lokalita - okres Nitra obec - Jelenec vým
69,990 € 78 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 60 m²
F428-13-MAT3a Na predaj pivničný dom v obci Jelenec, v okrese Nitra. ROZLOHA: • zastavaná p
33,000 € 550 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 70 m²
213-13-JUF Ponúkame Vám na predaj krásnu murovanú zateplenú poschodovú chatu v obci Jelenec, le
164,900 € 2356 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 598 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok, na LV vedený ako záhrada, v obci Jelenec, okres Nitra. Celková
63,000 € 105 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
Kúsok za Nitrou v obci Jelenec sa nachádza táto príjemná pekná zrekonštruovaná chata. Je obklop
99,000 € 1414 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 0 m²
Hľadám pre našich záujemcov domy, chalupy a chaty, kde si budú môcť vychutnať pokoj, prírodu a
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 112 m²
Hľadáte miesto, kde si naozaj oddýchnete? Kde vás ráno zobudí spev vtákov a cez deň si užijete
145,000 € 1473 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 170 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v t
159,990 € 941 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj poschodový 4-izbový rodi
95,000 € 792 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 710 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 susediace stavebné pozemky v novej ulici v obci Jelenec - výmera každé
64,900 € 91 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Hlavná | 101 m²
Na predaj ponúkam celoročne obývateľnú dvojpodlažnú chatu v obci Jelenec – časť Remitáž, okres
Cena dohodou
Rodinný dom | Nový Gýmeš | 56 m²
189,900 € 3391 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,054 m²
Helena Rakusová +421 905 123 387 , rakusova@dnreality.sk Realitná kancelária DN reality vo vý
60,000 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čerešňova | 1,044 m²
Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNA PONUKA !! Stavebný pozemok v srdci prírody – Jelenec !! Hľad
82,880 € 79 €/m²
Rekreačný pozemok | 400 m²
Hľadáte miesto na oddych, relax a únik od mestského ruchu? Ponúkame na predaj rekreačný pozem
26,000 € 65 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šumina | 560 m²
Hľadáte stavebný pozemok v príjemnej obci s výbornou dostupnosťou do Nitry, kde už nebudete boj
74,990 € 134 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nový Gýmeš | 921 m²
POSLEDNÝ VOĽNÝ POZEMOK!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na pr
99,000 € 107 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 70 m²
EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame peknú murovanú chatu na krásnom pozemku s priam
125,000 € 1971 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
TUreality ponuka – Stavebný pozemok v obci Jelenec • Rozloha 600 m² • Všetky inžinierske sie
67,999 € 113 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 30 m²
Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj poschodovú murovanú chat
64,900 € 2163 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ružová | 2,885 m²
Hľadáte ideálne miesto na stavbu svojho nového domu? Prípadne pokukujete po dobrej investičnej
100,000 € 35 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.