Stavebný pozemok v obci Jahodná

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 600 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám punúka na predaj pozemok v obci Jahodná.

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

83,000 € 138 €/m²

poschodová chata 100m2 na pozemku 156m2

Reality Jahodná

Chalupa, rekreačný domček | alba regia | 100 m²

EXKLUZÍVNE LEN V SALEA – Váš partner v realitách! Objavte útulné miesto na oddych, investíciu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

38,000 € 380 €/m²

Chata s rekreačným pozemkom len 60 metrov od brehu Malého dunaja

Reality Jahodná

Chalupa, rekreačný domček | Mlynská | 70 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám punúka na predaj rekrečný pozemok v obci J

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

83,000 € 1186 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 4-IZBOVÝ ROD. DOM PRI MALOM DUNAJI, JAHODNÁ

Reality Jahodná

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

! ZNÍŽENÁ VÝBORNÁ CENA ! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Jahodná

360,000 € 4000 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ POZEMOK V JAHODNEJ | PRI MALOM DUNAJI

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 893 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny pozemok v obci Jahodná, len

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

135,000 € 151 €/m²

ALL INLCUSIVE l NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1526 M2), JAHODNÁ

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,526 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL ponúka na predaj pozemok v obci Jahodná. VLASTNOSTI POZ

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

65,000 € 43 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK ( 630 M2 ), JAHODNÁ

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 630 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v obci Jaho

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

73,000 € 116 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ PRIESTRANNÝ POZEMOK V JAHODNEJ | MALÝ DUNAJ

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,947 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Jahodná,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

100 €/m2 100 €/m2

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb.rod.dom s veľkorysým pozemkom, Jahodná

Reality Jahodná

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Jahodná

349,990 € 2187 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3 IZB. NOVOSTAVBY V KRÁSNEJ LOKALITE,JAHODNÁ

Reality Jahodná

Rodinný dom | Nezadaná | 86.1 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3 izbový rodin

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jahodná

189,500 € 2201 €/m²

Znížená cena!!Stavebný pozemok v obci Jahodná (F108-14-REMA)

Reality Jahodná

Pozemok pre bytovú výstavbu | 898 m²

Finanzpartner reality ponúka Vám na predaj pozemok- pre rodinný dom v obci Jahodná. Plocha: p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

88,000 € 98 €/m²

Exkluzívne na predaj ovocný sad 6435m² v obci Jahodná

Reality Jahodná

Záhrada | Žiharecká | 6,435 m²

Ponúkam na predaj ovocný sad v obci Jahodná pri meste Dunajská Streda Na predaj ponúkam ovocný

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

1 €/m2 1 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 898 m2 v centre obce Jahodná

Reality Jahodná

Pozemok pre bytovú výstavbu | 898 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti obce Jahodná, ideálny na výstavbu r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Jahodná, ...jedinečný pozemok na brehu Malého Dunaja - raj pre rybára - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | 598 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

79,000 € 132 €/m²

NOVÁ CENA - priestranný 6i rodinný dom s pozemkom 2253 m2

Reality Jahodná

Rodinný dom | Jahodná | 260 m²

Realitná kancelária Xpert Reality ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom v tichej časti obc

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jahodná

Cena dohodou

Rekreačné pozemky na brehu Malého Dunaja, Jahodná

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 250 m²

Realitná kancelária Xpert reality s.r.o. ponúka na predaj rekreačné pozemky s priamym doty

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

8,990 € 36 €/m²

DIRECTREAL|Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji!

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 7,404 m²

Directreal Partner - Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji Predmeto

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

60 €/m2 60 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj útulná celoročne obývateľná chata pri rybníku – Jahodná, okres Dunajská Streda

Reality Jahodná

Chalupa, rekreačný domček | Majer Biffar | 80 m²

Ideálne miesto pre relax, oddych i aktívny život v prírode. Realitná kancelária R7reality Vám

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

198,000 € 2475 €/m²

Zrekonštruovaná rekreačná chata v Jahodnej (Dunajské Mlyny)

Reality Jahodná

Chalupa, rekreačný domček | Alba Regia | 120 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rekreačnú chatu s pozemkom v katastrálnom územ

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

119,000 € 992 €/m²

PRE INVESTORA! Rekreačný pozemok pri vode, 70 á

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Jahodná | 6,981 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj veľkorysý pozemok mimo zastavaného územia ob

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

50.48 €/m2 50 €/m2

Stavebný pozemok Dunajská Streda

Reality Jahodná

Iný stavebný pozemok | Háj I. Nagya | 5,309 m²

Vaša Realitná vám ponúka zaujímavý pozemok v celkovej výmere 5309 m2 situovaného na okraji obce

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Jahodná

149,900 € 28 €/m²

PLUS REALITY | Pozemok v chatovej oblasti v obci Jahodná na predaj!

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 550 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj rekreačný pozemok v obci Jahodná! Máte radi

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Jahodná

52,000 € 95 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný a priestranný štvorizbový rodinný dom (súčasť dvojdomu) v obci Jahodná na predaj!

Reality Jahodná

Rodinný dom | 107 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, novovybudovaný rodinný

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Jahodná

186,000 € 1738 €/m²

PLUS REALITY | Štýlová trojizbová novostavba v jedinečnej rekreačnej oáze pri Dunaji – Jahodná, okres Dunajská Streda na predaj!

Reality Jahodná

Rodinný dom | 86.1 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlovú trojizbovú novostavbu v jedinečne

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Jahodná

189,500 € 1888 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie