Na predaj samostatne stojaci 7-izbový rodinný dom v obci Jablonové

Reality Jablonové

Rodinný dom | - | 250 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 7-izbový samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom s dvomi te

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jablonové

390,000 € 1560 €/m²

Exkluzívny pozemok pri ceste a sieťach v obci Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 940 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj exkluzívny slnečný pozemok pri ceste a sieťach

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

135,000 € 144 €/m²

Veľký pozemok určený na výstavbu viacerých RD Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 2,525 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj veľkorysý pozemok určený na výstavbu rodinného

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

303,000 € 120 €/m²

Pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 757 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradom zastúpení ponúka na predaj slnečný pozemok určený n

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

68,130 € 90 €/m²

Investičný pozemok v novej lokalite obce Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 564 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj investičný pozemok v obci Jablonové. Výmera

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

50,760 € 90 €/m²

Pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 966 m²

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

106,260 € 110 €/m²

Pozemky na výstavbu RD, Jablonové (2079 m²) možnosť rozdelenia

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | 2,079 m²

V zastúpení vlastníkov ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok s celkovou výmerou 2 079 m²

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

125 €/m2 125 €/m2

Pozemok so stavebným povolením v Jablonovom - 1 786 m²

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,786 m²

Tam, kde les rozpráva príbeh vášho budúceho domova , miesto kde príroda stráži ticho a potok ne

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

255,000 € 143 €/m²

Novinka
Novinka

Jablonové: trávnatý a lesný porast

Reality Jablonové

Lúka, pasienok | 10,316 m²

Na predaj ponúkame pozemok určený na hospodársku usadlosť medzi obcami Lozorno a Jablonové, prí

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

300,000 € 29 €/m²

Na predaj 4-izbový bungalov v obci Jablonove

Reality Jablonové

Rodinný dom | Jablonove | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 4-izb. bungalov v obci Jablonove okres Malacky. Tento kvalitný d

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Jablonové

315,000 € 3841 €/m²

Útulný rodinný 4izb dom na predaj. Obec Jablonove Malacky

Reality Jablonové

Rodinný dom | 84 m²

🏡 DOM, KDE ZAČÍNA POKOJ Predstavte si miesto, kde ráno otvoríte dvere na terasu, sadnete si s

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Jablonové

330,000 € 3929 €/m²

Predaj 3 izbového domu v Jabloňovom

Reality Jablonové

Rodinný dom | Jablonové | 112.57 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový dom v obci Jabloňové okres Malacky. Úžitková plocha domu je 1

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jablonové

270,000 € 2399 €/m²

Novostavba rodinného domu s priestranným pozemkom v obci Jablonové.

Reality Jablonové

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkam na predaj praktickú novostavbu 4-izbového rodinného domu s krásnym výhľadom na Malé Kar

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Jablonové

268,000 € 2821 €/m²

NA PREDAJ podnikateľský objekt v centre obce Jablonové

Reality Jablonové

Objekt pre obchod | Nezadaná | 263 m²

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt - nehnuteľnosť v centre obce Jablonové, iba 40 km od Br

Publikované: 31.08.2023 Aktualizované: 15.07.2025
Objekty na predaj Jablonové

205,000 € 779 €/m²

NA PREDAJ starší rodinný dom v Jablonovom, okres Malacky | ECLIPSEREAL

Reality Jablonové

Rodinný dom | 108 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v Jablonovom v okrese Malacky, ktorý bol

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Jablonové

180,000 € 1667 €/m²

Na predaj orná pôda Jablonové

Reality Jablonové

Orná pôda | Nezadaná | 6,715 m²

Realitná kancelária Domov snov Vám exkluzívne ponúka na predaj ornú pôdu v katastrálnom území o

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

8 €/m2 8 €/m2

Na predaj pozemok v Jablonovom - trvalý trávnatý porast

Reality Jablonové

Lúka, pasienok | Nezadaná | 938 m²

Realitná kancelária Domov snov Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v extraviláne obce Jablo

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

9 €/m2 9 €/m2

Pozemok v Jablonovom 807 m2

Reality Jablonové

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 807 m²

Realitná kancelária Domov snov Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Jablonovom v okrese Ma

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

50 €/m2 50 €/m2

Stavebný pozemok - Jablonové, okres Malacky

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,137 m²

Ponúkame na predaj krásny priestranný pozemok s výmerou 2 137 m², situovaný v tichej lokalite S

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Jablonové

285,000 € 133 €/m²

Rodinný dom s pozemkom len 30 minút od Bratislavy

Reality Jablonové

Rodinný dom | Nezadaná | 169 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom z roku 1947 s pozemkom o výmere 763 m², nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Domy na predaj Jablonové

259,000 € 1533 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom v Jablonovom lokalita Pod Sadom, 549 m2, šírka 19 m aj ako investícia

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Pod Sadom | 549 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Jablonovom, lokalita Pod Sadom (odbočka pre Jablonovým do

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Jablonové

63,500 € 116 €/m²

Stavebný pozemok 1584m2 Jablonove okres Malacky

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,584 m²

Investičný pozemok na predaj – Jablonové, okres Malacky (1584 m²) Ponúkame na predaj investičn

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Jablonové

82,000 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jablonové 1028m2, 137.640€, 134€/m2

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,028 m²

Na predaj stavebný pozemok na rodinný dom – Jablonové, okres Malacky GPS súradnice pozemku 48.

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Jablonové

137,640 € 134 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jablonové 400m2, 195€/m2, 78.000€

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 400 m²

Jablonové 400m2, 195€/m2, 78.000€ Ponuka – Stavebný pozemok Jablonové (okr. Malacky) Lokalita

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

78,000 € 195 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie