Komplet zariadená novostavba rodinného domu Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Kukučínova | 127 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj krásny, komplet zariade

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

279,000 € 2197 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj tehlový rodinný dom v tradičnom štýle na pozemku 560 m2

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 200 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj tehlový rodinný dom s verandou po kom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

Info v RK

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľké Leváre - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Emrich, kontakt: 0907 115 577, nehnuteľnosť s ID: MA-7

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

169,990 €

4 izbový bungalov v ŠTANDARDE - moderný dom, pokojné bývanie, nová lokalita

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 89 m²

SortieReal ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom so zastavanou plochou 116,11m² na pozemku 416

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

225,000 € 2528 €/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom, ktorý má dušu, priestor aj potenciál

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Hollého | 100 m²

Dom, ktorý má dušu, priestor aj potenciál SortieReal -Ponúkame na predaj dom vo Veľkých Levár

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

194,900 € 1949 €/m²

SortieReal - Priestranný dom s veľkým potenciálom – ideálny pre rodinu, podnikanie, či investora

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Boskovičova | 210 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám predstavuje priestranný, poctivo stavaný rodinný dom vo Veľk

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Domy na predaj Veľké Leváre

198,000 € 943 €/m²

Štyri samostatné 3-izbové byty v rodinnom dome, v blízkom centre obce Veľké Leváre.

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 227 m²

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom ktorého polovica bola kolaudovaná v roku 2018 a bol

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Veľké Leváre

355,000 € 1564 €/m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ ČASTI VEĽKÝCH LEVÁR – KOMFORT, SÚKROMIE A POCTIVÁ KVALITA

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 300 m²

Výrazná zľava!!! Hľadáte dom, ktorý ponúka dostatok priestoru pre rodinu, pokojné bývanie a zá

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

Info v RK

DAHELH- Na predaj Rodinný Dom v pôvodnom stave

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 200 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj 5i Rodinný Dom so zastavanou plochou 252 m2 na pozemku o vý

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

89,500 € 498 €/m²

*EXKLUZÍVNE* Na predaj 3-izbový bungalov v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 55 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 3-izbového bungalovu v obci Veľké Leváre

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

170,000 € 3091 €/m²

*EXKLUZÍVNE* Na predaj 6-izbový rodinný dom s garážou vo Veľkých Levároch

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 505 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj 6-izbový rodinný dom vo Veľkých Levároch na ulici Š

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

244,000 € 483 €/m²

*EXKLIZÍVNE* Na predaj dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 150 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový, dvojpodlažný rodinný dom v obci Veľké Lev

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

Info v RK

DIRECTREAL|4-izbový rodinný dom s najväčším pozemkom v radovej zástavbe – Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Severná | 150 m²

Directreal Doma - Directreal Doma v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj priestran

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

190,000 € 1267 €/m²

Rezervované : 4-izbový bungalov v novovybudovanej lokalite obce Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Nová | 89 m²

Chceli by ste už o pár mesiacov bývať v novom, modernom dome, kde si po práci oddýchnete? Ponúk

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

225,000 € 2528 €/m²

MIDPOINT REAL: Ponúka na predaj RD/Pozemok 860 m2 v obci Veľké Leváre.

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj RD, postavený v tichej časti obce Veľké Le

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

149,990 € 1500 €/m²

Zariadený 6 izb. priestranný rodinný dom v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 175 m²

Ponúkame Vám priestranný 6 - izbový rodinný dom v kľudnej časti obce na ul. Štefániková v obci

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

244,000 € 1394 €/m²

Rodinný dom v kľudnej časti obce Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Krivá | 140 m²

Espan,s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ 4 izb. rodinný dom, umiestnený v centre obce Veľké Leváre. Na

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

153,600 € 1097 €/m²

REZERVOVANÉ: PREDAJ︱4-izb. komplet zrekonštruovaný RD, Veľké Leváre (okres Malacky)

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Slnečná | 252 m²

ENZO REAL Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj dvojpoldlažný rodinný dom nachádzajúci s

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

285,000 € 1131 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie