Na Predaj Rodinný dom Ráztočno / pozemok 2156 m2

Reality Ráztočno

Rodinný dom | 2,156 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Ráztočno, okr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ráztočno

210,000 € 97 €/m²

RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Ráztočne, okres Prievidza.

Reality Ráztočno

Rodinný dom | Morovnianská | 180 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj po čiastočnej rekonštrukcii, samosta

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ráztočno

210,000 € 1167 €/m²

rezervované/ predaj/ rodinný dom s pozemkom o výmere 1120m2- Ráztočno-Hôrky

Reality Ráztočno

Rodinný dom | 90 m²

rezervované Ponúkame na predaj donedávna obývaný, obyvatelný rodinný dom s pozemkom o výmere 1

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Ráztočno

Info v RK

REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM na pozemku 851 m2 na konci obce Ráztočno okres PRIEVIDZA

Reality Ráztočno

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 140 m²

RK PASTOROK REALITY - predaj priestranný rodinný dom situovaný na okraji obce Ráztočno pri Pri

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ráztočno

Info v RK

REZERVOVANÝ !!! Ponúkame Vám rodinný dom v obci Ráztočno

Reality Ráztočno

Rodinný dom | Bôrová | 140 m²

REZERVOVANÝ !!! Realitná kancelária DMPD real vám ponúka na predaj rodinný dom určený na renová

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Ráztočno

89,900 € 642 €/m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Ráztočno.

Reality Ráztočno

Rodinný dom | 160 m²

DMPD real Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Ráztočno – ideál

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 14.07.2025
Domy na predaj Ráztočno

124,999 € 781 €/m²

SEDLICKY. | Na predaj rodinný dom po rekonštrukcii – Ráztočno

Reality Ráztočno

Rodinný dom | Jalovská | 70 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom nachádzajúci sa v obci Ráztočno s prístupom z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ráztočno

110,000 € 1571 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie