Na PREDAJ 4i RD obklopený prírodou a súkromím Nitra - LEHOTA

Reality Lehota

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lehota

Cena dohodou

Top
Top

Rodinný dom na predaj, Lehota pri Nitre

Reality Lehota

Rodinný dom | 1,154 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichšej lokalite obce Lehota pri Nitre. Stojí na pozemku s cel

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

150,000 € 130 €/m²

Predávame exkluzívne veľký 8 izbový rodinný dom

Reality Lehota

Rodinný dom | - | 185 m²

Koval & partners ponúka vo výhradnom zastúpení veľký osem izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

327,000 € 1768 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj rodinný dom Nitra - Lehota, priestranný pozemok

Reality Lehota

Rodinný dom | 110 m²

R12 reality pripravuje na predaj 4 - izbový rodinný dom - typ bungalov lokalita - okres Nitr

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

Cena na vyžiadanie

Predaj rodinný dom Nitra - Lehota, priestranný pozemok

Reality Lehota

Rodinný dom | 110 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

Cena na vyžiadanie

Predaj rodinný dom Nitra - Lehota, pôvodný stav

Reality Lehota

Rodinný dom | 80 m²

R12 reality pripravuje na predaj 4 - izbový rodinný dom v pôvodnom stave LOKALITA okres Nit

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

79,900 € 999 €/m²

Na predaj 3i Rodinný dom s veľkým pozemkom!

Reality Lehota

Rodinný dom | Lehota | 76 m²

Hľadáte dom so skvelým potenciálom, v pokojnom prostredí a zároveň na dosah mesta? Predstav

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lehota

164,900 € 2170 €/m²

NA PREDAJ DOM NA ROZSIAHLOM POZEMKU 1709 m2, Lehota

Reality Lehota

Rodinný dom | Lehota | 1,709 m²

NOVINKA JKV Real vám výhradne ponúka na predaj starší rodinný dom na veľkorysom pozemku v obci

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lehota

160,000 € 94 €/m²

Štýlový vidiecky dom po kompletnej rekonštrukcii, obec Lehota, Nitra

Reality Lehota

Rodinný dom | 134 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája čaro vidieka, moderný komfort a pokojné prostredie len pár minút o

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lehota

229,000 € 1709 €/m²

Nová cena - Zrubový domček v tichej časti obce Lehota

Reality Lehota

Rodinný dom | 75 m²

Hľadáte výnimočný domov na vidieku a zároveň blízko všetkej občianskej vybavenosti? Tento ojedi

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

94,900 € 1360 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie