DIRECTREAL|Zachovalá chalúpka na Liptove s TOP občianskou vybavenosťou!

Reality Ľubeľa

Chalupa, rekreačný domček | Ľubeľa | 161 m²

Directreal LMCity - Útulná chalúpka v obci Ľubeľa – bývanie s atmosférou medzi Mikulášom a Ru

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľubeľa

109,600 € 681 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie