Rodinný dom | Slnečné Stráne | 149 m²
V lokalite Slnečné stráne, Banská Bystrica ponúkame na predaj novovybudované rodinné domy. Zást
Cena dohodou
3 izbový byt | Povraznícka | 95.35 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový mezonetový byt 95,39 m2
379,000 € 3828 €/m²
3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p
339,000 € 3906 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 223 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať na vrchole – doslova aj obrazne. Tento nadštandar
990,000 € 4439 €/m²
Obchodné priestory | Záhradnícka | 119.25 m²
Ponúkame na budúci prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa v atraktívnej a dobre dostupnej l
Info v RK
2 izbový byt | Záhradnícka | 49.8 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 49,75m2 v novom projekte na ulici Záhradní
269,000 € 5402 €/m²
4 izbový byt | Malý trh | 97 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Malý Trh. Byt
615,000 € 6340 €/m²
Rodinný dom | Slnečné Stráne | 151 m²
Developerská spoločnosť PROFINEX Group, s.r.o. Vám ponúka nový a jedinečný rezidenčný projekt v
Cena dohodou
Rodinný dom | Koncová | 158 m²
Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem
450,000 € 2848 €/m²
4 izbový byt | Športová | 105 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s murovaným šatníkom, pivnicou a veľkou lodžiou,
159,000 € 1514 €/m²
4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²
Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter
439,000 € 5046 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²
V mene nášho klienta vyhľadávame vhodné investičné projekty v oblasti bytovej výstavby na celom
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²
Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo
325,000 € 6348 €/m²
Rodinný dom | 30 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k
115,000 € 3833 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l
375,000 € 3472 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt
184,000 € 1822 €/m²
Priestor pre sklad | 968 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na
2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,
179,000 € 1772 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l
205,000 € 2847 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na
640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 63 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od
145,900 € 2316 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
139,900 € 2221 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá
159,900 € 2132 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.