Predaj 2 izbový byt Tamaškovičova, Trnava, zariadený investičný byt s pivnicou

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 56 m²

Na predaj ponúkame príjemný a kompletne zariadený 2-izbový byt na Tamaškovičovej ulici v Trnave

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,900 € 3123 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM, Novostavba, 2 izbový byt s terasou, Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom novostavbu 2 izbový byt s terasou v projekte Arbor

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

LUCRON | Krásny 1,5 izbový byt s garážovým státím v cene na prenájom v projekte Arboria na Veternej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 60.61 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny 1,5 izbový byt o výmere 33,35 m2 + 7,26 m2 balk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

NEO | Prenájom | Moderný 2-izbový byt s predzáhradkou do zelene | Cukrovar Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²

Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

LUCRON | Úplne nový nadštandardne zariadený 2 izbový byt s garážovým státím a pivnicou v cene na prenájom v projekte Arboria na Zimnej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Zimná ulica | 54.36 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový, dizajnovo zariadený 2 izbový byt o výmere

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ 179.900,-+++

Reality Trnava

2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2768 €/m²

Top
Top

LUCRON | Krásny 2 izbový byt s parkovaním a pivnicou v cene na prenájom v projekte Arboria na Novomestskej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 56.9 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny a nadštandardne zariadený 2 izbový byt o veľkor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

LUCRON | Krásny 2 izbový byt so šatníkom a garážovým státím v cene na prenájom v projekte Arboria na Veternej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 50.98 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny 2 izbový byt o výmere 46,78 m2 + 4,20 m2 loggia

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 2-izbové byty v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

2 izbový byt | Športová | 45.34 m²

Púpava development predstavuje unikátny rezidenčný projekt Púpavy Residence, ktorý prináša do T

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

274,000 € 6043 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²

Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

110,616 € 2458 €/m²

Top
Top

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²

Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Trnava

209,300 € 2858 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PRENÁJOM / Svetlý 2-izbový byt s loggiou a vyhradeným parkovaním – Zelenečská ulica Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 48 m²

Ponúkame na prenájom vkusne zariadený 2-izbový byt, ktorý vás očarí svojou svetlosťou a výborno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

520 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM / Moderný 2-izbový byt na Paulínskej ulici Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Paulínska | 55.6 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah ruky a auto bezpečne zaparkované v suchu? Ponúkame na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 2 izbový byt s lodžiou v novostavbe Arbória, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 54 m²

Na prenájom nadštandardný štýlovo a vkusne zariadený 2-izbový byt s lodžiou, situovaný v novost

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom mezonet Trnava Pekárska

Reality Trnava

2 izbový byt | Pekárska | 120 m²

Na prenájom priestranný 2 izbový mezonetový byt, nachádzajúci sa na 1. poschodí polyfunkčného d

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | Hospodárska | 58.08 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 2 - izbový byt na Hospodárskej ulici v Trnave. Ponuka sa nachád

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,900 € 3201 €/m²

Novinka
Novinka

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! PRENÁJOM! Atraktívny 2 izb. byt, s 2 balkónmi, kompletne zariadený, Študentská, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Študentská | 54 m²

Ponúkame na prenájom pekný tehlový 2 izb. byt, v OV v Trnave v atraktívnej a vyhľadávanej lokal

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

VIVAREAL! ATRAKTÍVNA LOKALITA! 2 izb. byt, zateplený bytový dom, ulica Vladimíra Clementisa, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 48 m²

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v OV vo vyhľadávanej lokalite Trnavy na ulici Vladimíra C

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

156,000 € 3250 €/m²

Záujem o kúpu 2-izbového bytu

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Záujem o kúpu 2-izbového bytu aj v úplnom, pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu. V

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na prenájom 2i byt 60 m2 v dosahu centra mesta

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jána Hajdóczyho | 60 m²

Ponúkame na prenájom veľký, novo zrekonštruovaný 2-izb. byt v tehlovom bytovom dome na Hajdóczy

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ, Veľký, tehlový, 2i byt, 95 m2, 3xloggia, Smolenice

Reality Trnava

2 izbový byt | 95 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta-RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt,nachádzajúci

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

105,000 € 1105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývanie s vôňou novoty, štýlový 2-izbový byt v Arborii

Reality Trnava

2 izbový byt | Zimná ulica | 45.95 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom svetlý a vkusne zariadený 2 izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ Zrekonštruovaný 2i byt s loggiou, Špačinská cesta

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 51 m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na vyhľadávanej adr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 3431 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 2 izb. byt s loggiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska ulica | 51.16 m²

Prúdy Trnava je nadštandardné bývanie na skok od centra - už aj s podlahovým kúrením v štandard

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3712 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie