REZERVOVANÉ 5 izbový Mezonet v centre mesta Nitry

Reality Nitra

5 a viac izbový byt | Kúpeľná | 138 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný podkrovný byt v srdci

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Dvojgeneračný dom s výhľadom na Zobore /Nitra/.

Reality Nitra

5 a viac izbový byt | Pod Zlatým Brehom | 360 m²

Dom s nádherným výhľadom v strednej časti Zobora je aktuálne na predaj. Nehnuteľnosť sa nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Nitra

399,900 € 1111 €/m²

NA PREDAJ 5 izbový Mezonet v centre Nitry

Reality Nitra

5 a viac izbový byt | Kúpeľná | 138 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie