Top ponuka v Borši: Nadštandardný 3i byt, 2 terasy a bezproblémové parkovanie

Reality Hrubá Borša

3 izbový byt | 96.49 m²

Hľadáte výnimočné bývanie, ktoré spája komfort bytu so súkromím rodinného domu? Ponúkame na pre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

259,000 € 2684 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt so záhradou

Reality Hrubá Borša

3 izbový byt | Jánovecká ulica | 68 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou, nachádzajúci sa v modernom rezidenčnom kom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

169,900 € 2499 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1387)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie