Rodinný dom | 172 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom, ktorý sa
399,000 € 2320 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 949 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 949
125,000 € 132 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,179 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²
115 €/m2 115 €/m2
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame na predaj moderný, skolaudovaný rodinný dom z roku 2025, situovaný v pokojnej lokalite
160,000 € 2667 €/m²
Rodinný dom | 166.35 m²
🏡Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU NA PRIESTRA
365,000 € 2194 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Na predaj starší rodinný dom s platnou UPI V tichom a kľudnom prostredí v obci Dunajský Klátov
205,000 € 2278 €/m²
Rodinný dom | 124 m²
AVE estate ponúka na predaj jedinečný dvoj-dom v tichej lokalite Dunajský Klátov. Dom disponuje
199,900 € 1612 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | dunajsky klatov | 573 m²
Directreal Comfort - Ponúkam Vám úžasný pozemok o rozlohe 573 m2 priamo pri Klátovskom ramene
48,000 € 84 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 243 m²
HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v lukratívnej časti Klátovská ri
399,900 € 1646 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúkajú stavebný pozemok v tesnej blízkosti malebného Klátovského ramena v novej zás
95,000 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.