Dražba rozostavaného rodinného domu v obci Zemné

Reality Zemné

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Predmetom dražby je rozostavaný rodinný dom v obci Zemné, okres Nové Zámky a pozemky o 760 m2.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemné

110,700 €

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom v tichej uličke neďaleko prírodného pieskového kúpaliska na rieke Váh

Reality Zemné

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj rodinný dom v tichej uličke obce Zemné postavený na peknom širokom pozemku o výmere 1

Publikované: 24.03.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Zemné

60,000 € 650 €/m²

Na predaj 5 izbový bungalov pred dokončením v obci Zemné

Reality Zemné

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj prízemný rodinný dom, ktorý vznikol rekonštrukciou a prístavbou k pôvo

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Domy na predaj Zemné

159,900 € 1142 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Zemné, štvorizbový, dvojpodlažný

Reality Zemné

Rodinný dom | 160 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Kinga Kajanová, kontakt: 0911 080 694, nehnuteľnosť s I

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemné

87,990 € 550 €/m²

Malá chalúpka pod hrádzou – Zemné

Reality Zemné

Rodinný dom | 60 m²

Predám vidiecku chalúpku v tichej časti obce Zemné, pri rieke Váh. Domček má 2 izby, kuchyňu, k

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemné

25,000 € 417 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, Zemné

Reality Zemné

Rodinný dom | 220 m²

2x3izbový RD | 2x samostatné bytové jednotky | 2xsamostatný vchod | Na rekonštrukciu | NA PRE

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemné

70,000 € 318 €/m²

NA PREDAJ 6 izbový rodinný dom v obci Zemné, okres Nové Zámky

Reality Zemné

Rodinný dom | 230 m²

NA PREDAJ 6 izbový rodinný dom v obci Zemné, okres Nové Zámky Základné údaje: - Rovinat

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemné

155,000 € 674 €/m²

Na predaj Rodinný dom s rozľahlým pozemkom

Reality Zemné

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Bývanie v Rodinnom dome za rozumnú cenu? Len 10 minút od mesta Nové Zámky a 10 minút od mesta

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Zemné

39,000 € 390 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Upresniť hľadanie