Prenájom - skladový +kancelársky priestor 270 m2 Banská Bystrica, Majer

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 250 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom skladový a kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výme

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

990 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelársky priestor 24 m2 Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 24 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely vo firemnom vlastníctve o celkovej

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

221 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom - prevádzkový/administratívny priestor 33-50 m2, Banská Bystrica, centrum

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 170 m²

Ponúkame na prenájom prevádzkový/administratívny priestor aj na zdravotnícke účely o výmere jed

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

12 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PREDAJ, stavebný pozemok Krupina - Kltipoch, 869 m2

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 869 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 869 m2, ktorý sa nachádza v Krupine, časť Kltipoch

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

79 €/m2 79 €/m2

Prenájom - obchodný priestor 101 m2, Banská Bystrica, Sásová.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 101 m²

Ponúkame na prenájom od obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 101 m2, Banská By

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,171 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelársky priestor 28 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor na komerčné účely vo firemnom vlastníctve o celko

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

335 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

*Ponúkame na predaj nadštandardné 5 - izbové rodinné domy - Suchý Vrch*

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Pod Suchým vrchom | 215 m²

Ponúkame na predaj nadštandardné 5 - izbové rodinné domy (dvojdomy), ktoré sa nachádzajú na Suc

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

460,000 € 2140 €/m²

PREDAJ, gazdovský rodinný dom, DUBOVÉ

Reality Dubové

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v obci Dubové, pri Zvolene, ktorý je postavený na rovin

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dubové

74,000 € 411 €/m²

Predaj garáž 19 m2 Banská Bystrica Fončorda.

Ponúkame (len u nás) garáž na predaj v osobnom vlastníctve s pozemkom o celkovej výmere 19 m2 v

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

PREDAJ, starý rodinný dom vhodný na prestavbu, Ponická Lehôtka

Reality Poniky

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj starý dom, ktorý sa nachádza v obci Poniky, časť Ponická Lehôtka. Výmera poz

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poniky

35,000 € 233 €/m²

Prenájom trojizbový byt, 79 m2, Banská Bystrica, Fončorda.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na prenájom trojizbový byt v meste Banská Bystrica, časť Fončorda (ul. Internátna) v o

Publikované: 15.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom - prevádzkový priestor 120 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 120 m²

Ponúkame na prenájom prevádzkový priestor o celkovej výmere 120 m2 v centre mesta Banská Bystri

Publikované: 24.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom - obchodný priestor 135 m2 Banská Bystrica, Sásová.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 135 m²

Ponúkame na prenájom obchodný/kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 135 m2,

Publikované: 06.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Predaj - podnikateľský objekt Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 147 m²

Ponúkame na predaj lukratívny pozemok v centre Banskej Bystrice. Pozemok je o rozlohe 200 m2 a

Publikované: 19.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

134,800 € 917 €/m²

Prenájom - skladový priestor 100 m2, Nemecká, okr. Banská Bystrica

Reality Nemecká

Priestor pre sklad | 100 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na komerčné účely o celkovej výmere 100 m2, obec Nemecká

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nemecká

Cena dohodou

Ponúkame na predaj rodinný dom - Podkonice.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Podkonice (16 km od B.Bystrice) v tich

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

289,000 € 1070 €/m²

Prenájom administratívny priestor 33-50 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 33 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na 1. poschodí na administratívne účely o výmere 33-

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom - obchodný priestor 48 m2, 64 m2 Banská Bystrica, centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 35 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 48 m2 a 64 m2 (2

Publikované: 08.04.2020 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

418 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom - sklad 149 m2 Banská Bystrica, Centrum.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 149 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na komerčné účely o výmere 149 m2, Banská Bystrica-centr

Publikované: 23.10.2014 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

596 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

PREDAJ, prízemný rodinný dom s komplexným zázemím obce Brusno

Reality Brusno

Rodinný dom | 140 m²

V obci Brusno ponúkame na predaj murovaný rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou a poskytuje

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brusno

230,000 € 1643 €/m²

Prenájom kancelársky priestor 17 m2, Banská Bystrica-centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 17 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 17 m2, Banská Bys

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj stavebný pozemok 480 m2 Hrochoť, okr. Banská Bystrica

Reality Hrochoť

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Ponúkame na predaj pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 480 m2, Hrochoť, o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrochoť

Cena dohodou

**Ponúkame na predaj rodinný dom s krásnym pozemkom**

Reality Ľubietová

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Ľubietová (20 km od B.Bystrice) v tich

Publikované: 06.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľubietová

278,000 € 1853 €/m²

Prenájom - administratívny priestor 47 m2, Banská Bystrica-Radvaň

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 47 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 47 m2, Banská Bys

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

323 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie