Znížená cena!!! Podpivničený štvorizbový RD v Slovenskom Grobe s VEĽKÝM POZEMKOM AŽ 2142 m2, napojenie na všetky IS

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | - | 110 m²

Sale-A, Váš partner v realitách ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom v Slovenskom Grobe s p

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

370,000 € 3364 €/m²

Rodinný dom 140 m2, altánok, Ondrejovce, okr. Levice

Reality Ondrejovce

Rodinný dom | - | 140 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ondrejovce

28,990 € 207 €/m²

Rodinný dom,140 m2,garáž,letná kuchyňa,Hronovce, okr. Levice

Reality Hronovce

Rodinný dom | - | 140 m²

SaleA Váš realitný partner Vám ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hronovce

129,990 € 929 €/m²

Slnečný rodinný dom, 120 m2, Horné Turovce, okr. Levice

Reality Horné Turovce

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Turovce

61,990 € 517 €/m²

5-izbový Bungalov 226m2 na pozemku 886m2. Kajal

Reality Kajal

Rodinný dom | u | 226 m²

SaleA váš partner v realitách Vám prináša EXKLUZÍVNE do ponuky na predaj zánovný 5-izbový rodin

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kajal

309,000 € 1367 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom v obci Lovča aj s garážou a záhradou

Reality Lovča

Rodinný dom | Lovča | 240 m²

Salea – Váš partner v realitách ponúka na predaj rozľahlú nehnuteľnosť v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lovča

145,000 € 604 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom 5iz.1438m2, terasa, garáž,záhrada Dubové pri TT

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo výbornej lokalite, obklopený udržiavanou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

219,900 € 1466 €/m²

4i Novostavba stav hrubá stavba pozemok 583m² Dolné Saliby

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | U | 87 m²

Ivona Bartíková a SaleA – váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj novostavbu

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

129,000 € 1483 €/m²

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom, obec Poráč, okres Spišská Nová Ves

Reality Poráč

Rodinný dom | - | 281.21 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom, ktorého časť je zapísaná do zoznamu kultúrnych pamia

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poráč

180,000 € 640 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový kamenný dom s veľkým pozemkom – Malá Čausa

Reality Malá Čausa

Rodinný dom | - | 154 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj štýlový kamenný dom po rekonštrukcii s veľkým poz

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malá Čausa

Cena dohodou

HOMreal.sk | Moderný rodinný dom v obci Chtelnica – ideálne bývanie bez kompromisov

Reality Chtelnica

Rodinný dom | - | 200 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2022, ktorý je pripravený na

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

260,000 € 1300 €/m²

Rodinný dom v Michalovciach

Reality Michalovce

Rodinný dom | - | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Michalovce, ktorý poskytuje príjemné rodinné bývanie

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Michalovce

159,000 € 1325 €/m²

Na predaj 4 izbová moderná novostavba len 15 km od Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | Virt | 102 m²

KOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA !! Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú modernú novostavbu tipu BUNGALOV v

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

225,000 € 2206 €/m²

Rodinný dom 4 izb. s garážou B | Hrušková ul., Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hrušková | 165 m²

V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hruškovej ulici pre Vás pripravujeme pokračovanie výsta

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,600 € 2179 €/m²

Klimatizovaný 4i rodinný dom s vírivkou, novostavba 2023

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková 6 | 120 m²

Slnečný, klimatizovaný 4-izbový rodinný dom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 2023 Charakt

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Lužná

2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V SPIŠSKEJ SOBOTE

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišská Sobota | 178 m²

Vychutnajte si moderné a komfortné bývanie s jedinečnou atmosférou v srdci Tatier!✨ Rodinný dom

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poprad

299,500 € 1683 €/m²

MOŽNÁ DOHODA! Rodinný dom, 130 m2, Nemčice, okr. Topoľčany

Reality Nemčice

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nemčice

210,000 € 1615 €/m²

DOM V CENE BYTU A SO ZARIADENÍM! 4-izbový dom po rekonštrukcii v CENTRE Jasova

Reality Jasov

Rodinný dom | Hlavná ulica | 602 m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4-IZBOVÝ DOM V CENTRE JASOVA – ZA CENU BYTU! ​SaleA – Váš partner v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jasov

165,000 € 274 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rezervovaný.Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,197 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

210,000 € 175 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom, chalupa, byt v okolí Košíc

Reality Čečejovce

Rodinný dom | - | 0 m²

V rámci realitnej spoločnosti SaleA aktuálne hľadám pre svojich konkrétnych, preverených klient

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čečejovce

Cena dohodou

RODINNÝ DOM V PREŠOVE VYDUMANEC na pozemku o výmere 600 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | Vydumanec | 390 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM v mestskej ča

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

200,000 € 513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičná príležitosť v srdci Sklených Tepliciach

Reality Sklené Teplice

Rodinný dom | Sklené Teplice | 440 m²

Investičná príležitosť v srdci Sklených Teplíc: Rodinný dom so zabehnutým ubytovaním Salea – V

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sklené Teplice

Cena dohodou

TOP PONUKA - Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Nekyje na Ostrove

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod Záhradami | 111 m²

Hľadáte dom s veľkým pozemkom, množstvom priestoru a potenciálom na vytvorenie bývania podľa vl

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

179,900 € 1621 €/m²

Apartmánový dom Tále - investičný projekt v obci Bystrá

Reality Bystrá

Rodinný dom | - | 1,074 m²

https://nehnutelnosti.eqreal.sk/nehnutelnost/11541476-parkovacie-miesta-v-centre-mesta-kosice h

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bystrá

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30422)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Upresniť hľadanie