Rodinný dom | Bajč | 800 m²
Len 5 kilometrov od Nových Zámkov stojí na pozemku s výmerou 8 árov rodinný dom s garážou, diel
280,000 € 350 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Predstavte si dom, ktorý vám nedáva len priestor na bývanie, ale aj reálnu možnosť rozdeliť si
185,000 € 974 €/m²
Rodinný dom | Veľký Ostrov | 308 m²
Hľadáte nehnuteľnosť na bývanie alebo miesto na rekreáciu na samote či polosamote? Predstavte
49,000 € 284 €/m²
Rodinný dom | Bene | 390 m²
Hľadáte rodinný dom v pokojnej časti mesta, v dobrom susedstve a s vlastnou záhradou? Do ponuk
178,000 € 477 €/m²
Rodinný dom | Vék | 157 m²
Niektoré domy ponúknu bývanie. Niektoré ponúknu aj možnosti, ktoré oceníte až časom. Len pár m
105,000 € 669 €/m²
Rodinný dom | Dulovce | 80 m²
Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má skvelú dispozíciu a je v dobrom technickom stave, tak ste práv
45,000 € 688 €/m²
Rodinný dom | Bátorové Kosihy | 140 m²
Niektoré nehnuteľnosti sa kupujú očami. Iné číslami. Tento dom je pre ľudí, ktorí rozumejú roz
59,000 € 421 €/m²
Rodinný dom | Bene | 130 m²
Niektoré domy vnímate cez cenu, iné cez hodnotu. Práve tieto rodinné domy v Komárne majú svo
99,000 € 762 €/m²
Rodinný dom | 212 m²
Ak hľadáte dom v pokojnej oblasti, s možbosťami do budúcnosti, tak tento dom stojí za obzretie.
169,000 € 797 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Viete si predstaviť, ako otvárate dvere Vášho domu a už od prvého momentu vnímate energiu Vášho
185,000 € 1233 €/m²
Rodinný dom | Topoľnica | 104 m²
Directreal Partner - Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, moderný rodinný dom súčasťou dvojdo
850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Brezová | 358 m²
Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal Vám ponúkame na predaj veľký priestranný 2-poscho
300,000 € 838 €/m²
Rodinný dom | Tomášikovo | 100 m²
Directreal Partner - Ponúkame Vám na predaj veľký priestranný stavebný pozemok so starším rodi
99,900 € 999 €/m²
Rodinný dom | Hlohovecká | 120 m²
Directreal Partner - Hľadáte ideálne spojenie pokojného vidieckeho bývania a výbornej dostupno
239,000 € 1992 €/m²
Rodinný dom | Horné Saliby | 82 m²
Directreal Partner - Hľadáte dom, kde si viete oddýchnuť od ruchu mesta, no stále máte všetko
175,900 € 2145 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Exkluzívne ponúkame 4-izbový rodinný dom na predaj. Dom je situovaný na pokojnom okraji ulice,
189,000 € 1575 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponukame Vám na predaj starší RD vhodný pre klientov s vlastnou predstavou na rekonštrukciu.. R
119,990 € 1200 €/m²
Rodinný dom | 135 m²
JKV Real ponúka na predaj priestranný a moderne riešený 4-izbový rodinný dom v obci Šoporňa, ok
236,000 € 1748 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
Ponúkame na predaj moderný rodinný dom typu bungalov, situovaný na pozemku o výmere 400 m² v po
185,000 € 463 €/m²
Rodinný dom | Popradská | 205 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, so súhlasom majiteľa, Vám exkluzívne ponúka na predaj rodi
Info v RK
Rodinný dom | Hurbanovo | 336 m²
Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:177240 n
96,600 € 288 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
Miriama Pidovál z Reality s VAMI vám predstavuje príležitosť na kúpu nového rodinného domu v po
Cena dohodou
Rodinný dom | 108 m²
Miriama Pidová z Reality s VAMI vám predstavuje príležitosť na kúpu nového rodinného domu v pok
Cena dohodou
Rodinný dom | 108 m²
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.