BOSEN | Rodinný dom s garážou v Rovinke, pozemok 914m2

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská | 200 m²

BOSEN | Rodinný dom s garážou v Rovinke, pozemok 914m2 Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

359,900 € 1800 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderné 4 izbové rodinné domy vo výstavbe, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Zelená | 106 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj v najvyhľadávanejšej lokalite Rovinka, len pár minút od Bratis

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

309,900 € 2924 €/m²

člen NARKS

Predaj - novostavba - priestranný 4i RD s terasou, balkónom a záhradou, Záhradná ul., Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Záhradná | 105 m²

RK LUXAR Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu - priestranný 4i rodinný dom s terasou, bal

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

358,000 € 3410 €/m²

Na predaj priestranný 164 m² 4-i. RD s garážou Rovinka – Jasná ul.

Reality Rovinka

Rodinný dom | Jasná | 164 m²

Na predaj priestranný 164 m² 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite Rovinka – ulic

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

450,000 € 2744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 4-izbový mezonet so záhradou a parkovaním – Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská | 91.45 m²

Realitná kancelária REALITYFREE ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom v Rovinke. Zá

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

349,880 € 3826 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽKOMETRÁŽNÝ POZEMOK V SÚKROMNEJ ULICI S ROZOSTAVANOU VILOU | ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Za hrádzou | 673.83 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s rozostavanou dvojpodlažnou vilou v exkluzívnej uzavret

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rovinka

1,300,000 € 1929 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ ! ORECHOVÁ, ROVINKA, 5i rodinný dom. 133m2, príjemné prostredie, pekný pozemok 333m2

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 133 m²

PARTNERS SK s. r. o. Vám ponúka NA PREDAJ priestranný a prijemný 5 izbový dom, v pokojnom prost

Publikované: 30.04.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rovinka

358,900 € 2706 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie