TARGETreal | RODINNÝ DOM NA PRIESTRANNOM POZEMKU 1360 M² – MOŽNOSŤ 2 PARCIEL, DUNAJSKÁ STREDA – VRAKÚŇ

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod záhradami | 550 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na priestrannom rovinatom pozemku o výmere 1360 m² v pokojnej ča

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

112,000 € 204 €/m²

POSLEDNÉ 3 RODINNÉ DOMY NA PREDAJ - Nová Opatová Lučenec TARGETreal

Reality Lučenec

Rodinný dom | Na Jazerách | 153 m²

TARGETreal Vám predstavuje exkluzívny projekt "Nová Opatová" v Lučenci. Po úspešnej prvej fáze,

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Domy na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | REZERVOVANÉ ponúka exkluzívne na predaj Rodinný dom v Lietavskej Lúčke

Reality Lietavská Lúčka

Rodinný dom | Cementárenská | 91 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii – výnimočná lokalita Lietavská Lúčka Ponúka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Lietavská Lúčka

280,000 € 3077 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TOP: Moderná novostavba rodinného domu Tomčany, Martin

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčányiovská | 122 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu – polovicu dvojdomu, situovanú v pokojnej a vyhľad

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

369,000 € 3025 €/m²

PREDAJ : rodinný dom / chalupa v obci Špania Dolina vhodná na bývanie ale aj na prenájom

Reality Špania Dolina

Rodinný dom | Špania Dolina | 280 m²

TARGETreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka rodinný dom / chalupu „U poštára v obci Špania Do

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Špania Dolina

258,000 € 1054 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v pokojnom prostredí v obci Norovce

Reality Norovce

Rodinný dom | Nezadaná | 212 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť, v pokojnom prostredí mimo mestského ruchu. Rodinný dom v

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Norovce

129,900 € 613 €/m²

TARGETreal | NA PREDAJ RODINNÝ DOM HORNÁ ŠTUBŇA - DOMOV, KDE VONIA ZÁHRADA A ČAS SA SPOMAĽUJE

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 123 m²

DOMOV, KDE VONIA ZÁHRADA A ČAS SA SPOMAĽUJE Ak tú

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Domy na predaj Horná Štubňa

249,000 € 2024 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | Viacgeneračný rodinný dom v krásnej lokalite Terchová – Horná Tižina

Reality Terchová

Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej a malebnej časti Hornej Tižiny pri Terchove

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Terchová

357,990 € 1556 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom - Smižany, Ružová ulica

Reality Smižany

Rodinný dom | Ružová | 190 m²

Na predaj ponúkame rodinný dvojgeneračný dom vo vyhľadávanej a pokojnej časti obce Smižany na R

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Smižany

Cena dohodou

Vila Sveti Stefan, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

Rodinný dom | Čierna Hora

Na predaj štvorposchodová vila v prvej línii, len 10 metrov od mora. Vila má rozlohu 582 m 2 s

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

5,390,000 € 9261 €/m²

UŽ LEN JEDNA VILA v luxusnom komplexe Budva, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

Rodinný dom | Čierna Hora

Vily na predaj vznikli podľa unikátneho projektu v novom komplexe Pine Village - Authentic Reso

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

2,300,000 € 8779 €/m²

ČAROVNÁ CHALUPA na predaj, Jasenie

Reality Jasenie

Rodinný dom | 115 m²

Predaj tradičného dedinského domu z roku 1925, postaveného z klasických materiálov ako je tehla

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jasenie

115,000 € 1000 €/m²

Predaj chalupa/rodinný dom, Pohronská Polhora s potôčikom

Reality Pohronská Polhora

Rodinný dom | 120 m²

Predaj prízemného rodinného domu vhodného na trvalé bývanie prípadne na chalupu, v obci Pohrons

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pohronská Polhora

89,000 € 742 €/m²

Predaj rodinný dom, Horná Lehota

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | 78 m²

Predaj priestraného dvojpodlažného rodinný dom v Hornej Lehote. Kde zažijete komfort mesta v ob

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

90,000 € 1729 €/m²

PREDANÉ Predaj dom, chalupa Hačava - City, Hnúšťa

Reality Hnúšťa

Rodinný dom | 197 m²

Predaj domu, ktorý je vhodný na trvalé bývanie či chalupu , umiestnený je v zastavanej časti ob

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hnúšťa

45,000 € 188 €/m²

Predaj rodinného domu, Beňuš

Reality Beňuš

Rodinný dom | Filipovo | 176 m²

Predaj rodinného domu vhodného na trvalé bývanie alebo na chalupu pre niekoho kto hľadá pokojnú

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Beňuš

165,000 € 938 €/m²

Predaj rodinného domu, Sekurisova Brezno

Reality Brezno

Rodinný dom | Sekurisova | 200 m²

Na predaj dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej lokalite na Sekurisovej ulici v

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Brezno

306,000 € 1530 €/m²

Nádherná vila pri mori na PREDAJ v Grécku - časť Sivota

Reality Grécko

Rodinný dom | Grécko

Ponúkame Vám na predaj vilu v Grécku - časť EPIRUS /mesto Sivota/. Sivota je mesto v Grécku ľah

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj

1,290,000 € 3583 €/m²

Predaj rodinný dom obec Černík vytvorte si bývanie presne podľa svojich predstáv

Reality Černík

Rodinný dom | Nezadaná | 121.62 m²

Predstavte si miesto, kde si každý detail vytvoríte presne podľa seba. Dom, ktorý nie je len ne

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Černík

235,000 € 1932 €/m²

Na predaj rodinný dom Hornozoboská Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornozoborská | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v špičkovej lokalite Zobora rekonštruovanú v roku 201

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Nitra

590,000 € 1311 €/m²

Predaj apartmánového domu v Perdike -GRÉCKO /EPIRUS/

Reality Grécko

Rodinný dom | Grécko

Hľadáte miesto na trávenie letných dovoleniek? Alebo príležotosť na súkromnú investíciu...? Pon

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj

134,900 € 2075 €/m²

OZVITE sa mi a PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | Krásna Hôrka | 120 m²

PREDANÉ!!! Tento DOM má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal ponúka

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tvrdošín

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ - RD - bungalov 4 izby - Poprad - Veľký Slavkov, 125 m2

Reality Poprad

Rodinný dom | Veľký Slavkov | 85 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : novostavbu RD - bungalov v blízkosti Popra

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Poprad

306,000 € 3600 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v zachovalom stave- Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 180 m²

AstonReal ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s príjemnou záhradou, v tichej lokalite s plno

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

119,000 € 661 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie