Rodinný dom | 110 m²
Výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí snívajú o vlastnom ranči, gazdovstve či agroturistike. Je
249,000 € 2173 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Predávame romantické miesto na bývanie alebo chalupárčenie v Banskej Štiavnici. Banícky domček
145,000 € 1611 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Exkluzívne Vám ponúkame veľkú chalupu v dobrom stave v pokojnej roľníckej obci Baďan, len 30 mi
75,000 € 750 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Tento rodinný dom v pokojnej obci Kotmanová ponúka ideálnu kombináciu už zrealizovanej rekonštr
90,000 € 900 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Slnečný pozemok nad Krupinou nie je na predaj pre každého. Je to príležitosť pre človeka s vízi
75,000 € 799 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Miesto, kde spomalíte, nadýchate sa čerstvého vzduchu a budete si užívať ticho a zeleň. Tento k
64,990 € 464 €/m²
Rodinný dom | 409 m²
Pokojné bývanie v priestrannej vile s veľkou záhradou? Táto nehnuteľnosť na okraji obce Kalinov
259,000 € 633 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
V ponuke priestranný dom v okrajovej časti Hriňovej. Leží na v kopci, na parcele o celkovej vým
230,000 € 1278 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Uniknite do ticha Sliackej Podpoľany, kde vás ráno budí šum lesa a spev vtákov. Ponúkame vám vý
115,000 € 676 €/m²
Rodinný dom | 45 m²
Len u nás ponúkame útulnú chalupu uprostred krásnej prírody Divínskych lazov. Vedie k nej miest
75,000 € 1667 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Miesto, kde sa sny o sebestačnosti stávajú skutočnosťou? Ponúkame na predaj rozsiahle vidiecke
289,000 € 1445 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Na predaj pozemok s výmerou približne 600 m2 v historickom srdci obce Halič. Na pozemku stojí s
95,000 € 905 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj investične atraktívnu nehnuteľnosť s rozľahlým pozemkom o celkove
110,000 € 1100 €/m²
Rodinný dom | 65 m²
V očarujúcej prírode Devičian, v objatí lúk a viníc sa nachádza čarovné miesto, na ktorom stojí
89,000 € 1369 €/m²
Rodinný dom | 173 m²
Priestranný, 346m2, dvojpodlažný rodinný dom, tesne pred dokončením, na 800m2 rovinatom pozemku
260,000 € 1503 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Pre tých, ktorí by radi bývali len pár minút od mesta v obci s bohatou občianskou vybavenosťou,
155,000 € 775 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame vám jedinečnú nehnuteľnosť priamo v okresnom meste Humenné – nádherný rozprávkový domč
104,000 € 1733 €/m²
Rodinný dom | 20 m²
Predávame pre náročných klientov tento jedinečný 24 ároví pozemok na prekrásnom mieste nad dedi
58,000 € 3750 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Hľadáte dom, ktorý ponúka dostatok priestoru pre rodinu, možnosť úprav podľa vlastných predstáv
135,000 € 675 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Priestranný rodinný dom v pôvodnom stave sa nachádza na okraji dedinky Iža, neďaleko Dunaja a m
79,990 € 900 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Na predaj útulná drevenička v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Drevenička má na prízemí kuchyňu
69,000 € 929 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Na predaj starší rodinný dom vo Veľkom Ostrove, len 10 km od Kolárova, v tichej lokalite s mini
60,000 € 667 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pôvodne kamenný banícky dom je umiestnený na slnečnej, južne orientovanej strane obecnej cesty,
70,000 € 700 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Na predaj novostavba domu na kraji dediny obce Lukovištia. Dom bol postavený v roku 2013. Je be
330,000 € 2200 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.