NA PRENÁJOM kancelárske priestory v Komárne

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Mederčská ul. | 58 m²

Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Komárne v areáli SPP (Mede

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 14.01.2026
Priestory na prenájom Komárno

Cena dohodou

2-izbový byt na prenájom kompletne zariadený a vybavený na farskej ulici

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 60 m²

VitoReality ponúka na prenájom 2-izbový byt na Farskej ulici, kompletne zariadený a vybavený. D

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt Trenčianske Teplice + balkón

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach - sídlisko SNP. Rozloha

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Trenčianske Teplice

520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Nebytový priestor + parkovacie miesto, TN - Soblahovská, 37 m2

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Soblahovská | 37 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny nebytový priestor s vlastným parkovacím miestom v Trenčíne na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Nebytový priestor Trenčín - Legionárska, 40 m2

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Legionárska | 40 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor na Legionárskej ulici v Trenčíne. Priestor je o výmere

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Trenčín

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Lukratívny priestor Trenčín - Legionárska ul, 50 m2

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Legionárska | 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výkladom priamo do ulice na Legionárskej ulici v Tre

Publikované: 22.02.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Trenčín

680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENÁJOM Luxusný 3 izbový byt Trenčianska Tepla 110 m2

Reality Trenčianska Teplá

3 izbový byt | Revolučná | 110 m²

Ponúkame na prenájom luxusný veľkometrážny 3 izbový byt v rodinnom dome so samostatným vstupo

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na prenájom Trenčianska Teplá

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

▼ Kancelárie s parkovacím miestom na prenájom – 36 m2, Prešov.

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Vajanského | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajú sa na prízemí budovy v centre Prešova

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

378 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

▼ Administratívny priestor v centre mesta Prešova - plocha 69 m2.

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Vajanského | 69 m²

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Prešov

724 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 miestnosti ako ambulancia, plocha 19+24 m2

Reality Prešov

Iný priestor | Slovenská | 43 m²

Hľadáte nové priestory pre Vašu činnosť alebo potrebujete jednoducho zmenu? Máme pre Vás niečo

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Prešov

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelársky celok 166m2 na Bôriku

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 166 m²

Uzavretý kancelársky priestor na 2.poschodí o výmere 166m2 s vlastnou kuchynkou. Ponúkaný pries

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,491.3 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Klimatizovaná kancelária 17m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 20.49 m²

Klimatizovaná kancelária na 4.poschodí o výmere 17m2 s výhľadom na celú Žilinu. Ponúkaný priest

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

204.9 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Dve prepojené kancelárie - 32m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 32.4 m²

Kancelársky celok o výmere 32,4m2 na 3. z 5 poschodí administratívnej budovy na žilinskom Bôrik

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

324 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Šikovný zariadený kancelársky celok s možnosťou bývania v blízkosti Polusu/VIVO, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 50 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky celok na Bajkalskej ulici na hranici Ružinova a Nového Mesta,

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

525 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom svetlý a prakticky riešený byt - ul. Zuzany Chalupovej TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a prakticky riešený byt v obľúbenej lokalite Slnečnice, Petržal

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

880 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 344 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad 366-950m2 na poschodí objektu na prenájom, nákladný výťah/nakladacia rampa, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 822 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v logisticko-p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

2.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového zariadeného bytu – Petržalka TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | A. Gwerkovej | 55 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt na Gwerkovej ulici 25 v Petržalke, v časti

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SKLADY / HALY / výrobné priestory v RAČI 1.200-5.500m2 na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,519 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SKLADY / HALY / výrobné priestory 1.200-5.500m2 v RAČI na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 1,228 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SKLADY / HALY / výrobné priestory v RAČI na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,000 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

OC LIGHT PARK, 84m2 priestor so skladíkom v priestore na prenájom, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 84 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Moderný 2 izbový byt na prenájom, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Medveďovej | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2izbový byt na Medveďovej ulici v Petržalke. Byt má rozlohu 50 m2. N

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Rodinné domy na predaj (23070)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie