Priestor pre sklad | 668 m²
Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S
2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Priemyselná | 1,000 m²
Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov
3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 19 m²
Kancelárie majú vchod z chodby , ale niektoré sa dajú medzi sebou prepojiť aj dverami ,samozrej
15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Miletičova | 80 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt (80 m2 + velká loggia) v modernej novostavbe
1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Seberíniho | 300 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí Hotela Bratislava na Seber
11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Kopčianska | 120 m²
Ponúkame na prenájom skladové plochy v krytej hale. Všetky sklady sú na prízemí - jednotlivé kó
7.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 51.7 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v budove Aircraft na Ivanskej ceste v BA II Ružino
829 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 107 m²
Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky celok pozostávajúci zo 6 miestností (43+15+16,5+
1,720.4 €/m2/mesiac 1720 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Staviteľská | 540 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kancelársko-administratívne priestory, ktoré sa nachádzajú v
8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Karloveská | 24.3 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Karloveskej ul. v BA IV - Karlova Ves, s úžitko
15 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 48 m²
Ponúkame na prenájom dvojkanceláriu – 48 m², 3. poschodie, výťah, nonstop prístup Základné inf
11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 283.86 m²
Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite s výhľadom na Štrkove
9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Mestská | 50 m²
Ponúkame Vám na prenájom štýlový a priestranný 2-izbový byt na Mestskej ulici, len pár krokov o
720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Račianska | 62 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný, slnečný 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Račian
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Slovnaftská | 700 m²
Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Administratívny objekt | Kopčianska | 240 m²
Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa v obchodno skladovom areále.
9.92 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 62 m2
850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Obchodná | 250 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Obchodnej v Starom Meste, Bratislava I. Priestor sa
15.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Priemyselná | 400 m²
3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 300 m²
Ponúkame na prenájom unikátny priestor s výmerou 300 m², ul. Stará Vajnorská, Bratislava III.
3,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54.35 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Rybničnej ulici, vo Vajnoroch.
724.35 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Agátová | 236 m²
Nebytový priestor vhodný na šport / showroom – 236 m², Dúbravka Bez provízie RK
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Kolmá | 313 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory so zázemím – Kolmá ulica, Petržalka, výborná dostupnosť
2,651 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Agátová | 150 m²
Ponúkame na prenájom nebytového priestoru – 150 m², Agátová ulica, Bratislava – Dúbrav
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.