(JurMr7cSouF) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 20. 08. 2025

Moderný rodinný dom pri lese s výhľadom na hory a mesto.

Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

420,000 € 3231 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
130 m²

Plocha pozemku:
479 m²
Info
Ponúkame Vám novostavbu rodinného domu v súkromnej lokalite na Suchom vrchu. Konkrétne ide o rodinný dom č.2 - sekcia "B". Dom bude situovaný v tichej časti slepej ulice s výhľadom do borovicového lesa a nádherným výhľadom na hory. Rodinný dom má vlastný vstup, súkromie, pozemok s vlastným parkovacím miestom. Východ z obývacej izby bude situovaný smerom k borovicovému lesu čo zaručuje komfortné a nerušené bývanie. Tento moderný rodinný dom je ako stvorený pre tých, ktorí hľadajú pokoj, súkromie a každodenný kontakt s prírodou. Dom bude postavený z kvalitných stavebných materiálov, má premyslený pôdorys s dôrazom na dennú a nočnú časť a množstvo prirodzeného svetla. V uvedenej lokalite sa budú nachádzať dva dvojdomy z ktorých je už vo výstavbe prvý a koncom leta začne výstavba druhého dvojdomu. V aktuálnom stave je možná aj zmena resp. prispôsobenie vnútornej dispozície podľa požiadaviek záujemcu, taktiež možnosť doplnenia krbu a zväčšenie parkovacej plochy. Financovanie výstavby je nastavené podľa individuálnych možností jednotlivých klientov.
Plocha pozemku: od 479 do 523 m2
Úžitková plocha: 130 m2
Počet izieb: 4
Počet kúpeľní: 2, samostatné WC
Zrealizované inžinierske siete: vodovod, kanalizácia
Inžinierske siete vo výstavbe: elektrika, optika, komunikácia
Rodinný dom č.1 - SEKCIA A - predaný
Rodinný dom č.2 - SEKCIA B - Cena: 420 000 eur
Výhodou daného projektu je aj skutočnosť, že od prvej obhliadky až po odovzdanie stavby, komunikujete výhradne s jednou spoločnosťou.
To znamená:
obhliadka, zmluvy, výstavba, kolaudácia
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
130 m²

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2025

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet izieb / miestností:
4

Počet spální:
2

Počet kúpeľní:
2

Energetický certifikát budovy:
A

Vykurovanie:
Podlahové

Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Plocha pozemku:
479 m²

Zastavaná plocha:
79 m²

Šírka pozemku:
8.5 m

Dĺžka pozemku:
56 m

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Lenka Dinaj

Flos group, s.r.o.

Flos group, s.r.o.

• 97401, Banská Bystrica (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

420,000 € 3231 €/m²

Kontakt na predajcu

Lenka Dinaj

Flos group, s.r.o.