Rodinný dom | 100 m²
Na predaj v Egyházasgerge 3 izbový rodinný dom na pozemku 1355 m2. Dom má vstupnú chodbu, 3 sam
40,000 € 400 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom v Szécsény 4 km od hranice Peťov. Cena: 208 000 eur.
208,000 € 760 €/m²
Rodinný dom | J. Martinčeka | 160 m²
Directreal MM - Directreal ponúka na predaj rodinný dom v tichej časti mesta, na ulici Martinč
125,000 € 869 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka prenájom polyfunkčnú budovu, ktorá je
900 € 6 €/m²
Rodinný dom | M.Benku | 162.9 m²
Realitná kancelária PROXAM reality vám exkluzívne ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 4-izbové
180,000 € 1105 €/m²
Rodinný dom | Jana Husa | 110 m²
PROXAM reality ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v Lučenci na ul. Husová, táto nehnuteľno
149,000 € 1355 €/m²
Rodinný dom | 460 m²
Bývanie s podnikaním -rodinný dom vhodný aj na podnikanie v tichej časti Lučenec Opatová s dob
159,000 € 411 €/m²
Rodinný dom | 417 m²
XEMAR(vlastimil.borak@xemar.sk alebo 0918 434 115 ) Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s
172,600 € 414 €/m²
Rodinný dom | 196 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný viacgeneračný rodinný dom v Lučenci. Dom s
295,000 € 1505 €/m²
Rodinný dom | L. Novomeského | 237 m²
Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom, situovaný na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 71
147,000 € 620 €/m²
Rodinný dom | Robotnícka | 70 m²
Ponúkam na predaj v exkluzívnom zastúpení prízemný rodinný dom s prístavbou a garážou v žiadane
140,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Mateja Bela | 74.1 m²
Ponúkam na predaj zachovalý tehlový rodinný dom situovaný na rovinatom a slnečnom pozemku v tic
135,000 € 1822 €/m²
Rodinný dom | Ulica poľná | 150 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v meste Lučenec, situovaný na mimoriadne veľ
Cena dohodou
Rodinný dom | Ulica Ľ. Podjavorinskej | 300 m²
Poschodový rodinný dom s plochou strechou, ktorý je z 2/3 podpivničený ponúka skvelý potenciál
220,000 € 733 €/m²
Rodinný dom | Parný mlyn | 170 m²
Realitná kancelária Novohrad vám exkluzívne ponúka na predaj unikátnu nehnuteľnosť s dušou a o
250,000 € 1471 €/m²
Rodinný dom | Opatová | 830 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ dvojpodlažný rodinný dom v obľúbenej mestskej časti Opatová. Tento dom z
145,000 € 175 €/m²
Rodinný dom | Opatová | 969 m²
NA PREDAJ 4-izbový RD s panoramatickým výhľadom v mestskej časti LUČENEC - OPATOVÁ POZEMOK: 96
Cena dohodou
Rodinný dom | Na jazerách | 120 m²
Predaj novostavieb – Nová Opatová, Lučenec Cena od 250 000 € • Výmery 90–120 m² • Rôzne štádiá
250,000 € 2083 €/m²
Rodinný dom | Ľadovo | 420 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračný, poschodový rodinný dom, ktorý spája komfort luxusného bývania
Cena dohodou
Rodinný dom | 220 m²
Reality Novohrad Vám ponúka jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom nehnuteľnosti s charakterom
113,000 € 514 €/m²
Rodinný dom | Fabianka | 70 m²
Rodinný dom s pozemkom v Lučenci, časť Fabiánka - Exkluzívne Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúp
115,000 € 1643 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Reality Novohrad Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej a t
176,000 € 587 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
Reality Novohrad Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v tichej a vyhľadávan
156,000 € 650 €/m²
Rodinný dom | Mikušovce | 1,090 m²
NA PREDAJ novostavba rodinného domu (energ. certifikát A0) v novo-vznikajúcej lokalite novostav
179,000 € 164 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.