RODINNÝ DOM KRUŠOVCE

Reality Krušovce

Rodinný dom | 180 m²

V obci Krušovce ponúkame na predaj rodinný dom situovaný mimo rušnej cesty na pozemku o výmere

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Krušovce

195,000 € 1083 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rodinný dom Krušovce - Topoľčany

Reality Krušovce

Rodinný dom | Štefánika | 273 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, viacg

Publikované: 10.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Krušovce

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDANÉ 4 izb DOM s garážou a pozem. 788m² Krušovce

Reality Krušovce

Rodinný dom | Betlehemská | 168 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj veľmi pekný 4 izbový rodinný dom s garážou typu Šu

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Krušovce

139,000 € 827 €/m²

Predaj domu - obchod s možnosťou bývania Krušovce

Reality Krušovce

Rodinný dom | Štefánikova | 180 m²

Ponúkam na predaj polyfunkčný objekt v obci Krušovce, Štefánikova. Ide o bývalú predajňu potrav

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Krušovce

125,000 € 694 €/m²

Budova na podnikanie alebo trvalé bývanie v obci Krušovce neďaleko Topoľčian

Reality Krušovce

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj komerčný objekt, ktorý sa nachádza v obci Krušovce vzdialenej 5 km od okresn

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krušovce

114,900 € 638 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom v obci Krušovce

Reality Krušovce

Rodinný dom | Štefánikova | 100 m²

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v tichej a vyhľadávanej lokalite obce Krušovce, len pár minút od

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krušovce

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

RD Krušovce bývanie aj podnikanie

Reality Krušovce

Rodinný dom | Krušovce | 0 m²

Ponúkame vám na predaj 4- izbovy dom v obci Krušovce, idealny pre rodinu, alebo podnikanie, na

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 03.12.2024
Domy na predaj Krušovce

69,000 €

4-izb. dom - Krušovce

Reality Krušovce

Rodinný dom | Staničná | 150 m²

Priestrany 4-izb dom s veľkým pozemkom a výhodnou lokalitou pri Topoľčanoch – obec Krušovce, le

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Krušovce

195,000 € 1300 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie