Rodinný dom | 297 m²
Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt situovaný na prízemí rodi
315,000 € 1061 €/m²
Rodinný dom | Bernolákovská | 168 m²
CENTRAL ESTATES/ Kompletne zrekonštruovaný 5- izbový rodinný dom na predaj v Ivanke pri Dunaji
333,000 € 1982 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova | 142 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný priestranný 4-izbový rodinný dom s dvojgarážou a bazénom. Nehn
585,000 € 4120 €/m²
Rodinný dom | Záleská | 180 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu, situovaný vo vyhľadávane
255,000 € 1417 €/m²
Rodinný dom | Bernolákovská | 344 m²
Či robíte z domu alebo každý deň dochádzate do práce, tento dom ponúka skutočné zázemie, ktoré
409,000 € 1189 €/m²
Rodinný dom | Nová | 270 m²
Priestranný rodinný dom na prenájom – Ivanka pri Dunaji Na prenájom ponúkame komfortný rodinný
2,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Bernolákovská | 141 m²
REZERVOVANÉ Bývanie pri Bratislave, pripravené na okamžité nasťahovanie. Jedna z mála novostav
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Nám. sv. Rozálie | 324 m²
DOM BOSEN Group Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom v srdci obce Ivanka pri Dun
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 240 m²
Váš nový príbeh začína tu Predstavte si ráno s kávou na vlastnom dvore, pokojné víkendy v záhr
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Poľná | 200 m²
Ponúkame na prenájom krásny 5 izbový rodinný dom s bazénom a pivnicou. RD sa nachádza vo výbo
1,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Rázusova | 199.8 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj útulný ekologický 5-izbový rodinný dom, situovaný na konci tichej
359,000 € 1797 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.