PROJEKT S EXKLUZÍVNYM POTENCIÁLOM: Bývalý Komplex Obchod/Krčma – 728 m²

Reality Demandice

Iný objekt na bývanie | Nezadaná | 120 m²

PROJEKT S EXKLUZÍVNYM POTENCIÁLOM: Bývalý Komplex Obchod/Krčma – 728 m² PREDSTAVUJÚCI VÁŠ NOVÝ

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 05.11.2025
Domy na predaj Demandice

49,999 € 417 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie